Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy terhesség...

Normális, hogy terhesség alatt végképp nem nedvesedem szeretkezés elott és kozben sem?

Figyelt kérdés
Ilyen problémám van,míg azelott nagyonis csodálatosak és vadakat szeretkeztunk a párommal,de most...Ez elkeserít!!!
2011. márc. 7. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, a vad szeretkezések sajna a terhesség alatt alapból a szüneteltetni való dolgok közé tartozik... :) Egyébként hallottam már ilyenről. Szerintem próbálkozzatok be egy kis vizes alapú síkosítóval...(ha lehet akkor vmi bioval... szexshop-ban lehet kapni elég sok félét) Én ezt tudom ajánlani :)

üdv. 23/N

2011. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már beszereztem 1et,de az nekem olyan étvágyrombolo,foleg,hogy már ugy mozgom,mint vmi nyugdíjas.Az tuti,hogy most nem lenne belolem jo kommandos... :)
2011. márc. 7. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
:DD Hát nem tudom, tényleg nem hiszem, hogy lenne rá más megoldás... De ez is csak félmegoldás. Viszont, ha megszülsz, utána minden visszaáll a normális kerékvágásba. :))
2011. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem,mert ez már igy nem normális állapot.Koszonom a válaszod :))
2011. márc. 7. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nekem ugyan ez volt ,vettünk sikosítót... aztán 5.hónaptól no sex :S picit bevéreztem... azóta meg nem igazán kívánom. már 9 hós lesz a fiunk, és hát nem igazán vágyom a sexre (szoptatok, és állítólag ez miatt). hát nem tudom, anno midneneste volt ,volt h több is, kész akrobaták voltunk... de most :S elkeserítő a helyzet. imátkozom h tényleg csak a szoptatás miatt legyen ,és rendbejöjjön minden!!!!
2011. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha irhstok ilyet,én meg nimfomán voltam elotte.Most meg.... :S tiszta beteg vagyok bele.Mert nekem hiányzik a szeretkezés,de a szervezetem valahogy másképp gondolja,ami nekem nem tetszik.De ha ez még szoptatás alatt is lesz...huh,az nem jo.
2011. márc. 8. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!