Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátom leszopom rám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom leszopom rám élvez és utána közösen először lezuhanyzunk utána fürdünk. Majd a kádban megujjaz lehetséges, hogy terhes leszek attól, hogy a kádra ráragadt a sperma ami a víztől lejött onnan majd ujjazásnál belém került?

Figyelt kérdés

#sperma #terhessèf
2016. máj. 2. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
(facepalm)
2016. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
igen magas az esélye! Nehezen teherbe eső nőknek is pont ezt az eljárást ajánlják. Ezért is veszélyes peteéréskor strandra menni.
2016. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
83%
Ezért a kérdésért érdemes volt felkelni :'D Hány éves vagy, 12??
2016. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Persze, sőt ha elmész egy uszodába, akkor is bármikor teherbe eshetsz, és azt se tudod, kitől...

Ezért minden úszás után ajánlott esemény utáni tablettát kérni a dokitól!

2016. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Hát komolyan, ennél már csak az lenne viccesebb, ha azt írtad volna ki, hogy:


"Lehetek terhes, ha a gyakorikerdesek.hu oldalon olvastam azt a szót, hogy G*Cl?" -.-


No comment!

Mi a faxé' kő baxni, ha ennyire nem vagy tisztában a terhesség körülményeivel? -.-


De tényleg, annyi ilyen baromságot olvasni itt, hogy ilyenkor azon tűnődöm, a sültkrumplik vajon hogy tudnak gépelni...

Bár nektek eggyel több az IQ-tok valószínűleg...

2016. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eselytelen. A spermiumnak nincs ehhez energiaja. Meg egyebkent is. Gondold at amit leirtal aztan rajossz.
2016. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes vàlaszokat. Hadd döntsem már én el, hogy mir csinàlok és mit nem. Nem kell amiatt egyből tàmadni, mert feltettem ezt a kérdést és sokan hülyeségnek tartjàk. Szerintem itt nem az én IQ-mal van a baj dràga vàlaszolók. :)
2016. máj. 2. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Tudok olyan esetet, hogy valaki attól lett terhes, hogy a gyapotszedő munkás ráverte egy nagy halom gyapotra, és az ebből a gyapotból készült bugyit viselte az illető hölgy:D
2016. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!