Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló bevétele után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló bevétele után kb 1.5 órával enyhe hasmenésem volt, tehát nem vízszerű, de határozottan hasmenés. Vegyek be egy újabb szemet?

Figyelt kérdés
A tájékoztatóban súlyos hasmenés van, én meg, nem akarok gusztustalankodni, de ezt semmiképp nem mondanám súlyosnak, inkább csak hígabb volt. Ti mit tennétek? Lesz bajom attól ha duplán veszem be, mert mégis felszívódott amit reggel, elsőként vettem be?
2016. máj. 5. 11:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Időközben azt olastam fórumokon, orvosok írták hogy egyszeri laza széklet még nem hasmenés, szóval nem kell pótolni a tabelettát. Végül én sem veszem be, csak gondoltam leírom, hátha segíthetek valakinek ezzel :)
2016. máj. 5. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!