Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fogamzásgátló, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogamzásgátló, ami nem csökkenti a libidó aktivitását? Hüvelygyűrűről vélemények?

Figyelt kérdés

Óvszeren kívül!

Én most váltok tabletta után hüvelygyűrűre, nem feltétlenül emiatt, de a tabletta miatt már alig van szexuális vágyam, és abban reménykedem, hogy esetleg a gyűrű annyira nem fogja ezt befolyásolni. Mi a véleményetek?



2016. máj. 5. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Én gyűrűs vagyok kb. két éve, nekem egyáltalán nem csökkentette a libidóm.

Szerintem sokkal jobb a tabinál, hányás/hasmenés nem befolyásolja, nem kell naponta emlékezni rá és ha pl pár nappal később veszed ki az égvilágon semmi sem történik.

2016. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is gyűrűt használok 4 hónapja, elmúlt a tabletta okozta szárazság és libidó csökkenés! :)) A bőröm is szép, a hajam picit jobban zsírosodik (3naponta kell így mosnom, a tablettánál heti 1 mosás is elég volt de a bőröm volt aknés...)

Egyedül annyi negatívumot tapasztaltam hogy fájdalmasabb lett az első 2 nap, de vérzés lecsökkent 4napra!

2016. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 6. 19:56
 4/6 anonim válasza:
Nekem a libidómaf befolyásolta negatívan, 3 hónapja hasznàlom, emellett még ennél is rosszabb mellékhatásokat tapasztaltam.Súlyt nem növelte, bőröm tisztább, semmi probléma nem volt azzal hogy kiesne vagy hasonló, nem kell naponta figyelni rá, és teljesen biztonságos én közösülés alatt le szoktam venni mert méretek miatt párom érezte és zavarta. Viszont jóval drágább mint a bogyó. De eddig csak jókat olvastam róla, rajtam ekcémát, végtagbeli görcsöket, fáradékonyságot, hüvelyi szárazságot váltott ki. Sokszor fáj a szex és persze a libidóm 0. Lehet váltani fogok. Havi vérzésem 2 napos a 6-7 helyett és abszolut fájdalom mentes. Minden jót hozzá! :)
2016. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én Roxanelle-t szedek, a második levél végén járok, de a libidóm pontosan ugyanolyan mint eddig is volt :)
2016. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vizsgáltak trombózis hajlamra? A végtagbeli görcsök nem hangzanak túl biztonságosan :/
2016. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!