Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért jött meg előbb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött meg előbb?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég kezdtem el fogamzásgátló tablettát szedni (Mistral). Tegnap voltam életemben először csontkovácsnál, aki jól kiroppantott mindenhol. Azt mondta, hogy ez serkentően hat a vérkeringésemre, mivel a kis porckorongok nem zárják össze az eret.

Tegnap este, az utolsó előtti szem bevétele után egy fél órával kicsit vérezgettem. Ma is jelentkezett a vérzés, fáj a hasam is, ezért gondolom, hogy előbb megjött, nem pedig köztes vérzésről van szó.

A mai (utolsó szem) tablettát be kell vennem ugye? A csontkovácstól jöhetett meg hamarabb?



2016. máj. 9. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a csintkovacstol jott meg hamarabb.
2016. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen szedd be az utolso tablettat is.

Olvasd el a betegtájékoztatót. Neked most áttöréses ún. pecsételő vérzésed van. 2-3 hónapig bármikor jelentkezhet.

2016. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm szépen! :)

Most tartok a 4. levél végénél. Így is okés az áttöréses vérzés?

2016. máj. 9. 18:42
 4/5 mi a fene ***** válasza:
Ennyit a csonkovácsokról. Porckorong, meg peteérés !!!!!!!!!!!
2016. máj. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még mindig megvan, szóval nem pecsételő, hanem előbb jött meg. A nőgyógyászom is azt mondta, hogy vegyem be az utolsót, majd várjam ki a 7 napot, ahogy szoktam, majd kezdjem el a következő levelet. Amúgy ő azt mondta, hogy a csontkovács végett lehetett ez.
2016. máj. 12. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!