Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring huvelgyuru mellekhata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring huvelgyuru mellekhatasok, nektek is volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.az lenne a kerdesem hogy nektek voltak e hasonlo mellekhatasaitok a nuvaringtol. En nem birom a hormontartalmu gyogyszereket,tobb fog.gatlot is kiprobaltam,es a masodik level alkalmaval jottek ki mellekhatasok,es abba kellett hagynom.

Nuvaringtol elso honapban napi24oras hanyinger(elviselheto),es karfajdalom,persze elso hetben hasi gorcsok,libidom egyenlo a nullaval, legszomj,es nagyon nehezen nedvesedtem be,hangulatvaltongadozas,depresszios hangulat.penteken raktam fel a masodik havit,es szombat hajnal ota ugyanazok a mellekhatasok,viszont a hanyingerem naprol napra erosebb,es elviselhetetlenebb!



#mellékhatás #Nuvaring #Nuvarong hüvelgyűrű
2016. máj. 10. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hányingerem nekem is volt egy hétig, elég kellemetlen volt és 2x fájt a fejem, volt egy kis hangulatingadozás az első 2 gyűrűnél. Sajnos a vérzésem görcsösebb lett, de kevesebb is.

Viszont a karfájdalom és a légszomj miatt én abbahagynám a helyedben, mert az is azt jelzi hogy nem bírod ezt sem és ez veszélyes! A libidó és a többi nekem gond pont elmúlt pedig a tablettánál volt. Ez lényegében ugyanaz mint a tabletta csak máshol szívódik fel... Ha azt se bírod akkor ez sem lesz jó, se semelyik hormonális.

2016. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod ! Mar reggel kivettem,es azota elmult a karfajasom, hanyingerem is kezd csokkeni
2016. máj. 10. 19:29
 3/3 anonim válasza:

Kedves kèrdezö

Volt valami problèma a gyürü eltávolitása után? Hasonlo cipöben járok..

Köszi a választ

2016. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!