Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló hashajtó mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló hashajtó mellett is hatásos?

Figyelt kérdés
Hashajtót kell szednem tartós székrekedés miatt. Most akarok elkezdeni fogamzásgátlót szedni. Ugyanúgy védett leszek vagy csökken a hatása?
2016. máj. 15. 02:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Erről az orvosodat kérdezd meg,de szerintem csökken a hatása. Hiszen hasmenés, hányás esetén kiegészítő védekezés kell, akkor szerintem hashajtó esetében is.
2016. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hashajtótól van egyáltalán székletem, ha nem szedném nem lenne. De persze, majd megkérdezem.
2016. máj. 15. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
ha a gyógyszert este veszed be, a hashajtót meg reggel, elvileg nem lesz. De a doki ettől. És nem hashajtózni kéne, hanem kivizsgáltatni, hogy miért nem megy magától.
2016. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy alulműködés miatt volt székrekedésem és fogamzásgátló rontott rajta... szóval vizsgáltasd ki magad.
2016. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!