Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális hogy elküldtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy elküldtek minden ügyeletről? Bánhatnak így az emberrel sürgősségi fogamzásgátlás esetén?

Figyelt kérdés

Vasárnap délután a barátommal voltam, gumit használtunk de a végén megijedt, mert mikor kihúzta, kívül is folyt a váladék. Hiába néztük nem szakadt el sehol de talán kifolyhatott mert miután elment, még folytatta pár pillanatig. Eléggé megijedtünk és úgy döntöttünk nem kockáztatunk, mindketten tanulunk és még nincs önálló egzisztenciánk. Mindezek ellenére az ünnepnap alkalmából (hétfő kora reggel indultunk el ügyeletre, nőgyógyászatira, mindenhova, kirándulásról elutazva, hatalmas pakkokkal, idegesen) és elküldtek minket MINDENHONNAN. Az egyik orvos háziorvosi ügyeletre küldött mert hogy ő ünnepnap NEM ADHAT KI ilyen tablettát, majd a háziorvos pökhendien közölte hogy ez nem az ő hatásköre, és minket nézett idiótának. Sírva jöttem ki az összes helyről, annyira felhúzott hogy fiatal emberek jövője van a kezükben és ők ilyen nemtörődömen állnak hozzá. Ez normális? Ha 3 napos ünnep alatt történik ilyen, akkor szüljön gyereket az is aki nem tud hova...? Hol élünk? Mit kellett volna tennünk a barátommal hogy komolyan vegyenek minket? 2 éve járunk egyszer nem történt még hasonló sem, nem vagyunk felelőtlen idióták, annyira megalázó volt, és végül holnap reggel jutunk csak el orvoshoz, ha egyáltalán hajlandóak lesznek felírni. Ráadásul az egyik helyen ahol voltunk a nő azt mondta vizsgálat kell, mióta van ez így? Kérlek adjatok valami tanácsot holnapra, hogyan álljak ki magamért, mert szerintem nagyon nincs rendben ahogy kezelik ezeket a szituációkat azok akiknek a feladata lenne segítséget nyújtani... =(

23/L



2016. máj. 16. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nincs saját nőgyógyászod?
2016. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
sajnos nincs, anyukám orvosához szoktam járni de 240 km-re vagyok jelenleg, 3-4 óra az út, és az egyetemen is kötelező jelenés van holnap délelőtt, különben a félévem bánhatja...
2016. máj. 16. 22:38
 3/14 anonim ***** válasza:
1%
Az eszedbe sem jutott, hogy nem kell felelötlenül ba--ni ? Vagy elöször meg kell tanulni használni? Ne másokban keresd a hibát!
2016. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem leszel terhes. Nem szakadt ki a gumi akkor nem folyhat csak úgy ki belőle. Sajnálom hogy így bántak veled. Én nemrég olvastam itt hogy csomó nőnek van otthon tartalékban esemény utáni...Én meg azt hittem ezt viccből nem írják fel...
2016. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jézusom második mi a fene bajod van? a magadfajták miatt olyan a világ amilyen! öt éve élek szexuális életet, már 18 is elmúltam mikor elkezdtem! MINDIG óvszerrel védekeztünk, az előző barátommal és a mostanival is. Nagyon durván szégyelld magad amiért így beszélsz velem, mikor soha egy pillanatra sem voltam olyan felelőtlen mint némely tizenéves lányka akinek még védekezni sem jut eszébe. Baleset volt, de kívánom neked hogy érezd majd így magad, amikor önhibádon kívül megtörténik valami és csak megaláztatást kapsz cserébe amikor segítséget kérsz.
2016. máj. 16. 22:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem is kéne saját nőgyógyász ilyen ügyben. Értetlenül állok a szitu előtt. Nyaralás alatt volt szükségem nekem is 72 órásra, irány a helyi nőgyógyász. Betegfelvételnél mondtam mi a problémám,rendben,felküldtek a nőgyógyászhoz. Látom ezer ember... Elsőre hívtak be, és írták is fel a gyógyszert.. Nagyon nagyon rendesek voltak,és nem vizsgált meg a doki.
2016. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as,az a felelőtlen b**-ás,ha valaki egyáltalán nem védekezik.

Feltételezem te csak házasságban és legalább 5 millió félretett pénzzel szexelsz

2016. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én sem értettem miért =( oké, hogy pünkösd hétfő volt de könyörgöm, a hosszú hétvégén sokan mentek el kikapcsolódni, mi is így tettünk, végre először az évben és akkor ez történik.. =( és az a legfájóbb mikor látom rajtuk hogy nem hiszik el hogy védekeztünk, egy kalap alá vesznek azokkal akik tényleg nemtörődöm módon csinálják.
2016. máj. 16. 22:47
 9/14 anonim ***** válasza:

először is sok sikert a vizsgához/ZH-hoz.


sajnos ügyeleteken gyakran találkozni ilyen orvosokkal itthon. elképzelhető, hogy egy diszkrét összeg átadása kapásból más hozzáállást váltott volna ki.


mindenesetre én nem teljesen értem, hogy sürgősségi fogamzásgátlóhoz minek kellene vizsgálat. más eus országokban még a vénykötelességét is eltörölték. nevetséges.

2016. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ha nem kollégista diák lennék még elő is vettem volna a "csinos kis összeget" bár nagyon undorítónak tartom hogy ez kellene hozzá. :/ nem tudom mit gondolnak ezek az emberek, nem hiába védekezünk, persze hogy az ember nem akar gyereket egy kollégiumi szobába te jó ég. azt meg nem gondolom hogy a szerelmi élet a jól keresők kiváltsága, az meg hogy sokévente egyszer becsúszik egy ilyen véletlen baleset, szintén nem gondolom hogy a mi alkalmatlanságunk és éretlenségünk huszonéves fejjel. =/
2016. máj. 16. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!