Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo tabletta okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo tabletta okozhat depresszios tuneteket?

Figyelt kérdés

Diane 35 ablettat kezdtem el szedni, de azota nem tudom, mi van velem, allandoan emelygek, hanyingerem van, nincs kedvem semmihez, meg a paromhoz sem... Van valakinek ilyen tapasztalata?

28N


2016. máj. 20. 06:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Mire kaptad? Mert ez hormonterápiára való és a fogamzásgátlás csak mellékhatása! Fél év a max amíg szedhető.

Egyébként igen okozhatja,borzasztó sok hormon van benne! Én is szedtem, a nőgyógyász amikor meghallotta azonnal lecserélte másra hogy nem is kell nekem. Mert ráadás nulla libidó, fejfájás, ingerlékenység, pecsétlés és mellfájdalom volt a gondom tőle...

2016. máj. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló tabletták álterhes állapotot hoznak létre a szervezetben. Most ugyanazokat éled meg, mint az igazi terhesek. Reggeli rosszullétek, émelygés, hányinger, hányás. Hamarosan elmúlik.


A „tabletta” csökkenti a libidót, vagyis a nemi étvágyat, valószínűleg ezért nincs kedved a párodhoz. Legalábbis szexuális téren.


A nemi vágy hiánya valóban a depresszió egyik tünete, de értjük, miért van.


Lehetséges, hogy egyéb depressziós tüneteket is okoz. Reméljük, elmúlik, mint az álterhességi rosszullétek. Olvasd el a betegtájékoztatót. Csak nehogy beleéld magad a felsoroltakba, még lelki úton megjelennek benned.


Nem könnyű nőnek lenni. Férfi létem ellenére átérzem a nem kívánt terhesség elleni védekezés minden nyűgét-baját, amit hajlamos az erősebbik nem a nőre hárítani.


Összességében egy mesterséges hormonális beavatkozásról van szó a szervezetbe, ami nem szerencsés.

2016. máj. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez nem is "antibébi" tabletta? Mindegy. Amit írtam, az igaz.
2016. máj. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első sorban nem az, erre a célra nincs törzskönyvezve se, a hatása az,de lényegesen sok hormon van benne (ezért ezek a mellékhatások mert sokkal nagyobb a beavatkozás a hormonrendszerbe így) mert azoknak adják akiknek közepesen pattanásos a bőrük vagy a kelleténél jobban szőrösödnek és úgy is max fél évig szedhető! Sok helyen betiltott már.
2016. máj. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem is pattanasos borom van, ezert dontottem a Diane mellett.

Abbahagyhatom 8 szem utan? Mert ezt mar nem birom...

2016. máj. 20. 07:02
 6/8 anonim ***** válasza:
m.webbeteg.hu/cikkek/fogamzasgatlas/12175/fogamzasgatlo-es-a-kozponti-idegrendszer-kapcsolata
2016. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet más miatt vannak ezek a rossz tüneteid, hisz 8 nap nagyon kevés


egy vérvétel nem ártana

2016. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szedtem elotte mas tablettat ugyhogy a mesterseges hormonokhoz mar hosszaszokhatott a szervezetem. A Diane ota lettek gondjaim, amik meg is szuntek, ahogy abbahagytam :-) Azonban megjott idonap elott...
2016. máj. 26. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!