Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Javasolnátok nekem egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javasolnátok nekem egy olyan fogamzásgátlási módszert ami nem óvszer és nem tabletta?

Figyelt kérdés
6 éve szedem a tablettát, de most túl sok bajom van, állandó felfázások, rossz vérkép, ezért úgy döntöttem, abbahagyom. A barátommal régóta együtt vagyunk, de gond lenne a gyerek, nem szeretnénk még sokáig. A spirál meg ilyen dolgok állandó gyulladásokat okoznak, nekem ez nem hiányzik. A megszakítás oké lenne, mert tudom hogy ki tudja venni időben, és szex előtt elmenne pisilni hogy az "ottmaradt" spermiumokat kimossa; de annyira belém ültették a parát ezek a fórumok, hogy szerintem nem merném így csinálni. Még spermiciddel oké, de arra meg érzékeny vagyok. Esetleg van természetes anyagokból gyártott spermicid? De gondolom nincs. Óvszerből még szóba jöhet valami extra vékony alkalmanként, de azt is utálom, mert sok síkosító kell hozzá, és nem bízom benne, félek, hogy kiszakad, és ezt csak utólag veszem észre, amikor már elélvezett bennem. Meg az se állapot, hogy sose érezzük egymást rendesen, mert ott van a gumi közöttünk. A gyógyszert biztosan nem akarom tovább szedni mert a libidóm se a régi, meg sokkal gyengébb az immunrendszerem, mióta szedem, úgyhogy azt hiszem elég lesz belőle. Szóval eléggé reménytelennek tűnik a helyzet, van valakinek valami tippje? Köszi! 24/L

2016. máj. 17. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Injekció van azt hiszem havonta kell beadni. A hatékonyságát nem tudom fejből.
2016. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

A pasid tegye el az ondóját egy ondóbankba, utána köttesse el az ondóvezetékét, és amikor kell gyerek, mesterséges ondóbevitel.


Ez így cinikusnak tűnik, de ha tényleg semmi nem jó, jobb ötletem nincs.

2016. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az injekció is hormontartalmú sajnos.


Ja, tudom, elég lehetetlen a kérdés, de sajnos a helyzet is az.

2016. máj. 17. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem szedhetek gyógyszert és nekem a doki azt mondta az injekciót lehet. Bár fene tudja hogy mennyire figyelt rám.
2016. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pszt! ***** válasza:

[link]

Én ezt használom, semmi problémám nem volt még vele. Már lassan 4 éve használom :)

25/N

2016. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam, talán ez az injekció nem olyan rossz, csak ezzel meg az a problémám, hogy ha okoz valamilyen mellékhatást, akkor nem lehet abbahagyni, mert már benne van a szervezetemben. Majd kikérdezem a nőgyógyászt, csak vele nem lehet normálisan beszélgetni mert mindig siet a rendelésnél.


4es, köszi szépen. Eleinte én is nuvaringet használtam, mert kevésbé ártalmas, mint a tabletta. Csak sajnos nekem folyamatos hüvelyi fertőzéseket okozott, ezért 5 hónap után váltottam tablettára.

2016. máj. 17. 20:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Vannak bőrbarát, úgymond hipoallergén spermicidek, kérdezz rá a nőgyógyászodnál!

Külföldön már használják, itthon nem tudom: egy kis valami amit a karodba ültetnek be.

A női "óvszer" is nagyon hatásos.

A spirál nagyon kényelmes, csak a kivétel és a berakás fájdalmas...

A gumiról meg csak annyit, hogy ne aggódj!!! Vegyetek minőségit, abból akár vékonyat is, és használjtaok nyugodtan síkosítót, nincs benne semmi kellemetlen (vannak finom illatúak). Nekem egy kicsit lelombozó volt, mikor abból a tubusból nyomta a puncimra a párom, így már a DM-ben veszünk egy szintén hipoallergén gél, amit aztán átöntök egy kis tégelybe. Nekem így gustusosabb...

Remélem segítettem! :)

2016. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bennem azért felmerül a gyanú: akarsz te egyáltalán ezzel a férfivel nemi életet élni? Nem lehet, hogy ez mind pszichoszomatikus tünet? A kiindulópont lelki, az okozat testi. Tudat alatt elutasítod őt érzelmileg. Más férfi esetében is fennálltak ezek a problémák?
2016. máj. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

5ös köszi szépen, ezek jó tippek voltak.


igen, csak mindent nagyon körülményesnek érzek a tablettán kívül, és egyiket sem tartom ahhoz képest elég biztonságosnak.

2016. máj. 19. 20:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Aspirin tablettát szoríts a térded közé.
2016. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!