Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek teherbe estem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek teherbe estem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ezelőtt 9 nappal kezdtem el szedni a Yasmin fogamzásgátlót. A menstruációm 5. napján szedtem be az első tabit.Azt irja a tájékoztató, hogy ha az 5. nap kezdem el szedni, akkor 7napig kell használni óvszert közösüléskor. Mi a 8. nap már nem használtuk,de a doki mondta hogy csak 7 nap kell...szerintetek terhes vagyok? Azt álmodtam múlt éjjel, hogy 3as ikreim születtek

2016. máj. 21. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha azt álmodtad, akkor terhes vagy. anyukám is megálmodta, amikor velem terhes lett.
2016. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
#1: Ez aztán a logika...
2016. máj. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De már beléd is élvezett óvszer nélkül a párod vagy pedig előtte kivette?
2016. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha kivette volna nem tettem volna fel ezt a kerdest...
2016. máj. 22. 01:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt olcsón,recept nélkül kapható.Sokkal biztosab,nálunk ,jósoknál!
2016. máj. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!