Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal kicsit romantikáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kicsit romantikázni akartunk. Sikerült is, minden rendben ment erre. 'baleset' történt. Amikor az aktusnak vége lett azt vettük észre, hogy "szuper jó" (Durex) kiszakadt. Nem tudjuk, hogy vajon mikor szakadhatott ki. előtte vagy utána?

Figyelt kérdés
Hogyan deríthetném ki 72 órán belül a dolgot?
2009. júl. 20. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
szerintem sehogy. vegyél 72órás tabit, vagy rettegj amig megnem jön.
2009. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
vegyél terheséggi tesztett és gyorsan csináld meg reggel .. első vizeletnél .. ha meg baj van akkor vegyél esemény utáni tabletátt...
2009. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
csak az a gebasz, hogy ha jól tudom a teszt 3 nap után mutatja ki a legbiztosabban
2009. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöööm a válaszokat...de ha nem gond lenne még pár kérdésem:A patikában recept nélkül is lehet kapni vmi esemény utáni tabit? És mi van akkor, ha nincs baj és mégis beveszem a tabit?
2009. júl. 20. 18:32
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
De mit nem lehet tudni ezen? Ha beléd élvezett és utána vettétek észre, hogy lyukas, akkor egyértelmű. Ha kivette és nem ment beléd, akkor számold ki hányadik napján vagy a ciklusodnak, ha a közepén, akkor vegyél 72 órásat. Tini ambulancián vagy nődokinál kell íratni, utána gyógyszertár.
2009. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
88%

Nőgyógyászhoz elmész, elmondod mi a problémád: kiszakadt a gumi, szeretnél 72órás bogyót feliratni.

Elmész a gyógyszertárba, kiváltod, beveszed.

A dobozban lévő papíron rajta van minden esetleges mellékhatás, de főleg kicsi vérzés, hasfájás jellemző.

Egyszer én is jártam így a párommal. Elmentem dokihoz, nagyon kedves volt, nem volt semmi előítélete, hogy biztosan részeg voltam, és nem emlékszem semmire, stb... Tehát szégyellned sem kell magadat, ha elmész hozzá. Én miután bevettem, semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.

Remélem segítettem.

De én azt ajánlom, semmiképpen ne húzd tovább, még ha semmi nem is történt, jobb nyugodtan várni, míg megint meg nem jön, mint idegeskedni, hogy "jajj, mi lesz", vagy még jobban ráfázni... A gyógyszer nem túl olcsó, kb 6000 forint, ha jól emlékszem. De még mindig kevesebb, mint egy esetleges nem tervezett baba...

2009. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat!Holnap első dolgom lesz, hogy a legközelebbi dokihoz elmegyek és irány a patika..egyúttal már a biztonságos fog.gátlót is felíratom magamnak..a Durex-ben már nem bízok az biztos..!
2009. júl. 20. 18:50
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha bemész a nőgyógyászati ügyeletre a kórházban ott is adnak receptet csak TB kártya kell voltam már kísérő hasonló témában...Én a helyedben nem várnék még egy napot, persze ha nem tudod megoldani az más
2009. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
úgy bírom hogy mindenki aki valami elcsesz rögtön recept nélkül akarja kiváltani a 72 órás gyógyszert... van fogalmad mekkora hormon van abban? doki nélkül akarsz megúszni egy baklövést (az óvszer csak úgy nem szakad ki tádáám) hogy ne kelljen szégyenkezned. nekünk tartott egyszer egy nőgyógyász előadást suliban és közölte hogy jobb ha az ember nem mondja azt hogy kiszakadt az óvszer még ha valójában esetleg valamilyen csoda folytán úgy is történt, mert a nőgyógyászok nem hiszik el, szerintük elszakadt=nem volt. nem is értem mit akarsz 72 órán belül kideríteni, ilyenkor kell a sürgősségi tabi, ami mellesleg kb 2 havi fogamzásgátlónak az árába kerül, úgyhogy inkább legközelebb arra költsd. ha bevetted meg fog jönni, 3 hét múlva pedig el kell menni utlrahangra de legalább tesztet csinálni hogy nem maradtál-e terhes.
2009. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Kedves előző! Sajnos az óvszer nemcsak a bénáknál szakadhat ki, tudod, van hibás óvszer is. Húúúú de nagy csoda, igen... Addig legyen nagy a szád, hogy az óvszer nem szakad ki magától, amíg nem voltál ilyen helyzetben, hogy mindent jól csinálsz mégis a végén ott van egy hatalmas lyuk rajta.
2009. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!