Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez jó védekezési módszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó védekezési módszer?

Figyelt kérdés
Ha gumival védekezünk, de mielőtt elmenne kiveszi és kiveri magának vagy "segítek" neki. Mert miután úgy csináltuk hogy nem vette ki előtte nagyon féltem a teherbeeséstő, hiába használtunk gumit, a félelem ott volt és emiatt a múltkor késett is a menszeszem. :/

2016. máj. 29. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, de szerintem mindenki azt fogja írni, hogy ez már 100%-os módszer, főleg ha a guminak nem volt semmi baja illetve jól volt használva, stb...
2016. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet az, de jobb azt végigcsinálni!
2016. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Minek megszakított közösülés gumióvszer használata mellett?


Kb. olyan, mint chatszexnél a nő "tablettát" szedne, a férfi pedig felhúzná a "zoknit".

2016. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem oké, én is így teszek! :) De ne aggódj alapvetően az óvszer is egy nagyon jó módszer, de ha téged megnyugtat ez, akkor nyugodtan használjátok így! :)
2016. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megnyugtató válaszokat! :)
2016. máj. 30. 19:58
 6/6 Deflohelp ***** válasza:
Megszakítás helyett akkor már inkább hüvelykúp és gumi együtt.
2016. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!