Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A természeti népek a dzsungel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A természeti népek a dzsungel mélyén vagy Ausztrália belsejében hogyan gátolják a fogamzást?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 00:13
1 2
 11/19 icu75 ***** válasza:
Régebben olvastam egy olyan természeti(dzsungelbeli) népről ahol a férfiaknak lukat csináltak a péniszük tövénél,amiben kis dugó volt(fából) hogy ne nőjön be a luk. Szexnél kivette a dugót és amikor ejakulált a sperma ott ment ki. Ennyi volt a cikk nem terjedt ki semmi részletesebbre hogy mennyire hatásos meg ilyesmi.
2016. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis tudomány: Az európai és amerikai nők az akceleráció (=a testi fejlődés egyre korábbra tevődik át, köszönhetően a rohanó, "mindentmostakarok" idióta világfelfogásnak) hatására a nők 11-13 évesen már elkezdenek menstruálni, és életükben több százszor menstruálnak.


Ezzel szemben a busman nők csak 18 éves koruktól (addig tehát nem termékenyek), és életükben 25-50 alkalommal menstruálnak. Természetesen 18-19 éves korban jön is az első gyerek, ami azt jelenti, hogy 9 hónap, plusz a szoptatás (természetes fogamzásgátlás) időszakában megint csak nincs menstruáció, így peteérés sem. Szóval ha van vagy 2-3-4 gyerek, az önmagában azt jelenti, hogy 5-8 év (a 18-tól számítva) olyan körülmények között telik el, ahol nincs is szükség fogamzásgátlóra, illetve a menstruációjuk sem havi rendszerességgel jön meg, ezáltal havi rendszerességű ovuláció sincs.


Egyébként meg a sámánok meg a bölcsek biztos ismernek olyan módszereket, imákat, teákat stb., amik segítenek elkerülni a terhességet (ők sokkal inkább tudják befolyásolni magukat az agyuk által, mint mi).


24/F

2016. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Anális szexel.
2016. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy. Az ilyen népek azt sem tudják, hogy a szextől lesz a gyerek.
2016. máj. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

9-es vagyok.

Mindent komolyan gondoltam.Lehet lepontozni,csak előtte gondolkodni kéne.Majd ha Magyarország is tele lesz ezekkel ,akkor megértitek,hogy mi a helyzet,miről hadoválok!

2000 évek elején volt egy európai-egyesült államokbeli akció,hogy afrikába segèlyszálitmányt vittek aminek a tartalma rengeteg óvszer volt.Amit persze a szegènykék eldobáltak és háborogva óbégattak,hogy mi a s zar ez.azt is felajánlották a civilizált emberek,hogy vannak fogamzásgátlók,abortusz,stb. ami soha nem látott felhábotodást kelltett bennük.Elüldözték az èrkezőket.Googlizzatok ha nem hiszitek.

Az állat sem potyogtat vaktában,ha nem tud a kölykéről gondoskodni,inkább megeszi.Erről ennyit.

Illetve milyen szülő az amikor apuci,anyuci 20 cm-re megemelt matracon alszik a 3 gyerek meg a földön.Illetve azt a kib szott döglegyet miért lusta elhesegetni a kölyök tekintetéről?

Ezek után én kérek elnézést,hogy nem sajnálom őket.

2016. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ott nem úgy van, mint itt, hogy a gyerekről az jut eszükbe hogy veszélyezteti a karrierjüket, a tanulmányaikat, a fiatalkori bulizást és "az élet élvezetét"
2016. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Alapvetően ha szoptat egy nő akkor nem sok a valószínűsége, hogy teherbe esik (persze van) és ott szerintem elég sokáig szoptat a legtöbb nő. Így az is csökkenti az esélyét hónapokig vagy évekig, hogy teherbe essenek. Általában a szoptatás alatt menstruáció sincs, mert az ember teste a szoptatasra koncentrál, tudja, hogy most nincs energia újra teherbe esni stb. Másfelől pedig sehogy, mert más a hozzaallas a gyerekhez. Nem rég olvastam, hogy a Pms sem igazán téma a természeti népeknél mivel az életük nagy részét terhesen vagy szoptatva töltik a nők, így nem sokat menstruálnak ergo nem nagyon vannak premenstruacios tuneteik sem!
2016. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Tsorba Kelemen válasza:
A 17. kapiskálja a lényeget. 4 évig szoptatnak. Ennek az az oka, hogy a négy év felettiek már együtt mozognak a csoporttal, nem kell őket cipelni. (A vadászó-gyűjtögető népeknél a legtöbb cókmókot a nők viszik magukkal, ezért bőven elég nekik 1 gyermek cipelése. Ezek a népek )
2016. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Tehát


1) később kezdenek el menstruálni

2) sokkal tovább szoptatnak (ami fiziológiás meddőséggel jár)

3) hamarabb bekövetkezik a klimaktérium és alapvetően alacsonyabb a születéskor várható átlagos élettartam


Ezért nincs is szükségük fogamzásgátlásra. Ellenben a 4-5 vagy akárhány gyerekre szükség van az igen magas csecsemőhalandóság miatt.


Vigyázat! Egy afrikai országot ne keverjük össze a természeti népekkel.

2016. máj. 30. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!