Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Utazás ausztráliába?

Utazás ausztráliába?

Figyelt kérdés

A kérdésem az hogy mi kell ahhoz hogy kiköltözhessek Ausztráliába? A pénz megvan a házra/jegyre .


Vízum? Angol vizsga? Vagy mi?



2016. máj. 21. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Felsőfokú végzettség egy hiányszakmából (vagy egy hivatalos lista) vagy annak hiányában kemény dollártízezrek kipengetése egy nyelviskolának, akin keresztül kapsz tanulóvízumot, amivel részmunkaidőben dolgozhatsz is.


Az ausztráliai bevándorlás a világ egyik legszigorúbbika.


De ha ott tartasz, hogy még azt se tudod, hogy kell-e vízum, akkor nem fogsz te sehova se menni.

2016. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


a fenti linken megtalálod az összes aktuális, hivatalos információt és feltételeket, amelyre szükséged van ahhoz, hogy megtudd van-e esélyed és ha igen, milyen a bevándorláshoz.

2016. máj. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
"A pénz megvan a házra, jegyre" - gondolom albérletre gondoltál, mert egy ház itt nagyon drága.
2016. jún. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 johnny1951 válasza:

Hello!

Hát nem tudom, hogy, hogyan gondoltad, de én úgy ahogy van, lebeszélnélek Austráliáról.

Én most jöttem ide vissza magyarba 32 év után és nem is megyek többet vissza soha.

Nagyon szar lett ott a helyzet. Minden kinai kézben van már szinte és ami nincs az meg majd lesz.

Rengeteg a "feka"! És hogy palástolják az úgynevezett "rasszizmus ellenességet" minden goverment állást és segélyezést az afrikaiak, a libanézok a vietnámiak, ázsiaiak stb. kapnak meg. Azoknál nem számit, hogy nem beszélnek angolul, semmi iskolájuk sincs, de "segítségre szorulnak szegény primitiv állatok..." A fehér ember meg évekig várhat mire bekerül egy jobb állásba, vagy egyáltalán valami jövedelmezőbb munkahelyre. Na ezt tartom én igazán "rasszizmusnak"!

Mocskos világ lett ott ! Még 1980-2000 között elment valahogy a dolog, de most már semmi remény az inteligens, tanult európai embernek.(Pedig nekik köszönheti Australia,hogy igy kiépült és fejlődött világvárossá, Sydney, Melbourne, Brisbane, stb. az elmúlt 50 évben.)Ha ma bemész egy igazi vidéki Austral étterembe, ott nincs több válasték, mint 8-10 féle kaja. Abból 1, vagy 2 féle leves (Sütőtökből készült "Pamkin soup" vagy paradicsom leves. Kész ! Azután saláta fogás amit ugy adnak eléd mint itt a nyulaknak vagy kecskének, nyersen és ízetlenül...! Aztán a többi fogás 5-8 néven hívott Steak, amit 3 féle modon kaphatsz, vagy agyon grillezve, vagy "kicsit" véresen, vagy egyszerüen, nyersen... ! Mindt a kannibálok !


Ajánlom, hogy válassz valamilyen európai országot, (Ne Angliát!) és ott probálkozz. Jobban jársz ! Üdv Én...

Ha többre vagy kiváncsi akkor priviben irjál.

2016. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, a kevéske ausztrál nyugdíjaddal ott nélkülöztél és most, miután egész életedet mások szolgálatában töltötted, most visszamész "flancolni" az elhagyott szülőhazádba...
2016. júl. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4.

Értem, de mégis csak ki szeretnék költözni majd, akkor mivan Amerikával? Hallottam hogy sok ember költözik oda :S


5.

Hát, mit is mondhatnák rólad ... Átlagos GYIK-Hülye

2016. júl. 18. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!