Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 alatt gyógyszertárban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 alatt gyógyszertárban kiadják az óvszert?

Figyelt kérdés

2016. máj. 31. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
hát mond meg hogy akor anélkül csináljátok és ak tuti ki:D
2016. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
de amugy bemesz egy cop ba vagy spar ba v rossmanba deruxot vegyél
2016. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
51%
durex-et vegyél,és persze,hogy kiadják. Szexelni lehet 18 alatt is,jogod van hozzá,szóval ahhoz is van,hogy megakadályozd a terhességed:D
2016. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben, tescoban is van. Es en nem szeretem a durexet! En a masculant hasznaltam vilag eletemben, durexet is probaltam, de azzal mindig volt valami baj. Es igen, kiadjak.
2016. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lidl vagy Aldi sajátmárkás gumi sem rossz, ha spórolni kell.. van ízesített és érdesített is.
2016. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Törvény kötelezi őket, tehát igen. Ha nem, akkor ajánlatos azt a helyet feljelenteni.
2016. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. máj. 31. 21:51
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Hivatalosan nem lehet kiadni semmilyen szexuális vonatkozású terméket.

Régebben tescoban dolgoztam, és mint az alkoholnál, úgy a sikosítótól kezdve a gumiig mindenre megkérdezte a gép, hogy elmúlt e már a vásárló 18 éves...

Szóval hivatalosan nem, nem lehet 18 év alattinak ilyet árusítani...

De hála istennek nem nagyon szoktak ezzel sehol se szórakozni, meg maga a törvény/rendelet is egy nagy baromság... úgy is szexelnek 18 alatt, és inkább egy gumi, mint egy abortusz...


(Persze ha nem így van szóljatok, de azért egy multinál nem valószínű, hogy csak úgy poénból kérdezi meg a gép, meg oktatják le a kasszásokat ez ügyben)

2016. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
de óvszert azt ki kel adni énis eladó vok xd
2016. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem kell... csak mindenki kiadja...nem ugyan az...
2016. jún. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!