Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 alatt gyógyszertárban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 alatt gyógyszertárban kiadják az óvszert?

Figyelt kérdés

2016. máj. 31. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as válaszoló, amit írtál alapvetően igaz lenne, de az óvszer a fogamzásgátló eszköz, nem pedig szexuális termék.

Az 1997. évi CLV., fogyasztóvédelemről szóló, törvény értelmező rendelkezéseit ajánlom figyelmedbe:


,,v) szexuális termék: olyan birtokba vehető forgalomképes dolog, amelynek elsődleges célja a szexuális ingerkeltés, különösen amely nemi aktust vagy egyéb szexuális cselekményt nyíltan ábrázol, illetve emberi testet, testrészt szexuális ingerkeltésre alkalmas módon vagy szexuális ingerkeltés céljából ábrázol, ideértve a - rendeltetése szerint - szexuális ingerkeltésre szolgáló, nemi aktus vagy egyéb szexuális cselekmény során alkalmazható eszközt is, a FOGAMZÁSGÁTLÁS CÉLJÁBÓL ALKALMAZHATÓ ESZKÖZ KIVÉTELÉVEL"


Magyarul, óvszert ki lehet adni, síkosítót nem.

2016. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

oké, én elhiszem nektek :D ne nekem magyarázzátok meg, hanem annak a ku**a kasszának, hogy mindig megkérdezte :D

Engem a dolog a legkevésbé se érdekel, mert bőven elmúltam 18, de nekünk annó azt oktatták, ill a kasszák is így vannak beállítva... szerintem meg nem az én szégyenem, ha egy multi ezt oktatja a dolgozóinak, holott ezek szerint egy hülyeség az egész.

2016. jún. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én se téged hibáztatlak, hanem a Tescót és a sok hülyeséget, amit ők oktatnak.

Szép kis fogyasztóvédelmi pert lehetne indítani, ha valamiért nem adnának ki óvszert 18 alatt...

2016. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
környéken mementem 4 tesco ba minenhol kiadták bár nemtom mire használjam elvégre szűz vok és nőm sincs xD
2016. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
de itt nem az a lényeg, hogy kiadják-e... én is kiadtam, mert bánta a franc... szerintem kö..csögség nem kiadni...hanem maga az, hogy nem lehetne kiadni, és pl én kockáztattam azzal, hogy mégis kiadtam... de én a cigit is kiadtam, meg a szeszt is.. csak akkor nem, ha valaki pofátlanul fiatal volt..
2016. jún. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!