Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kiszakadt az óvszer, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiszakadt az óvszer, de közvetlen azután való napon megjött a menzeszem, akkor az már biztonságot jelent a terhesség elől, vagy egyáltalán nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
Tegnap este történt a malőr, nagyon megijedtünk, és ma akartunk menni rögtön nőgyógyászhoz íratni 72 órás tablettát, de pont lekéstük a rendelést, anélkül meg nem lehetett venni a patikában. Gondoltuk majd holnap megpróbáljuk megint, de most este mintha kezdene megjönni, mert barnás hüvelyváladékom van, ami menzeszem előtt szokott lenni. Ez már jelentheti azt, hogy nem vagyok terhes, nem érdemes megvenni a tablettát, vagy tulajdonképpen semmisnek tekinthető még akkor is, ha reggelre már rendesen megjön a vérzésem?

2016. máj. 31. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit sajnos, vegyetek 72 órás tabit.
2016. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor szakadt ki vegen?
2016. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha megjött és rendesen megvan ahogy szokott akkor nem vagy terhes.Fölösleges azt a rohadt nagy hormonbombát bevenned.Persze rajtad múlik.
2016. jún. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van akinek terhesség alatt sem marad el a havi.

Tudom hogy régi kérdés csak ha majd később megint ilyen lenne ma érted.

2016. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen van akinek akkor is "megjön", de feltűnően kevés alig pár csepp.Nem lehet összekeverni a mensivel, csak aki sz@rik rá az mondja utólag, hogy "nekem megvolt"!!

Ezt egy rakat orvos állítja, nem csak én.

2016. júl. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!