Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha Masculan óvszert veszek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Masculan óvszert veszek melyiket vegyem? És mit takar az elnevezésük? Aki használt már Masculant, tapasztalatok? A bordázott és az érdesített között mi a külömbség? (lécci normális válaszokat)

Figyelt kérdés

-Anatomiai

-vékony


2010. ápr. 11. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sok fajtába van :) : [link]

Szerintem ugyan olyan mint a többi óvszer. Próbáld ki mindegyiket és úgy válassz.:)

Durex óvszernél szerintem jobb. Nálam a durex a legtöbbször kiszakadt.

2010. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a masculan jó minőség szerintem.nem szakad.
2010. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi szinte mindig olyat használunk, 1 évig a simát használtuk de pont most fogyott el 1 doboz érdes és érdemes kipróbálni;) bordázott lesz a következő amit venni fogunk, azon sztem nem ilyen pontok vannak hanem ilyen csíkok keresztbe xD lehet hülyén hangzik így, de rem vágod hogy gondolom:D Elnevezésről meg annyit h alatta megnézed a termék bigyóját ott le van írva h masculan milyen fajta és mennyibe kerül, de asszem az 1es számú a sima 2es az érdes 3mas a bordázott. Mindenesetre kezd simával és ha beválik (gondolok itt vmilyen allergiás megnyilvánulásra) akk jöhet a többi féle! Remélem tudtam segíteni!

16/F

2010. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vékony azt jelenti hogy elvileg jobban érezni fog a srác belül téged az anatomiai meg azt jelenti hogy a kukac formájú
2010. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, a 3as, azaz a pöttyözött a legjobb :P A bordázott viszont szerintem nem ér többet, mint a sima, semmit nem lehet belőle érezni...

17/L

2010. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok megint. Megnéztem a sima az 1es érdes a 2es itt van a kezemben, úgyhogy előttem szóló (17/L) sajnos megcáfolom hogy a pöttyös az a 3mas :P
2010. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1x probáltam a masculan óvszert de alig bírtam felhúzni meg szorított is nagyon és így letettem róla és maradtam a jólbeváltnál
2010. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát márpedig nekem is itt van a kezemben, és ez 3-as :D

Bár ennek van két borda a végén, szal ez nem sima érdes... Bocsi a félretájékoztatásért ^^'

2010. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a sima tetszik a legjobban és a rücskös:) ( lila asszem) a bordázottból semmit nem éreztem az mintha kisebb lenne a többinél.. nagyon jó márka!
2010. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez nagyon jó, mi a zöldet, az anatómiailag formáltat vettünk és nagyon jó :)


19/L

2010. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!