Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális fogamzásgátló szedése miatti rossz emésztés puffadás, fejfájás?

Figyelt kérdés
2. levél 6. szeménél járok, tünetek nem nagyon enyhülnek, szar kedv, 0 libidó, rossz emésztés, már fogytam is kicsit mert néha éjszaka hányinger kínoz..puffadok, fejem fáj...ezek alább hagynak majd 3. levél után vagy ha nem akkor le kell cserélni? (Jangee-t szedek jelenleg)
2016. jún. 5. 20:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és első hónap végéig végig pecsételés volt de az már legalább elmúlt..
2016. jún. 5. 20:07
 2/2 nm13 válasza:
Hasonlóan voltam én is. A hányinger,akár fejfájás normális lehet az első 3 hónapban. De én is éjjel ébredtem hányingerre,lefogytam hónap alatt 5 kilót,és engem is gyötört a puffadás (és olykor hasmenés). Nekem a menstruációm előtte tökéletes volt mindig,de a 4 hónap alatt folyamatos pecsételő vérzésem is volt. Abbahagytam, és utólag kiderült, hogy laktózérzékeny vagyok,és minden egyes fogamzásgátló tartalmaz laktózt segédanyagként, így ettől volt a legtöbb tünetem. Szóval szerintem azért menj el orvoshoz vele, ha nem múlik el néhány héten belül! Az is lehet, hogy csak megnyugtatást kapsz,hogy ez normális, esetleg néznek egy hormonszintet stb. :)
2016. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!