Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemeny utani menstruacio,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemeny utani menstruacio, van esely a terhessegre?

Figyelt kérdés
Majus 29.en 3:30korul baleset tortent , es 6:30kor vettem be esemeny utanit , viszont aggodom , mert elotte olyan 1:00korul ittam az utolso shoot jagert . Tudtommal az alkohol az idegrendszerre,az esemeny utani pedig a hormonrendszerre hat , igy nincs osszefugges , es nem befolyasolhatta . Ez volt vasarnap , aztan kedd reggel 31.en csinaltam egy terhessegi tesztet,aminek nem sok ertelme volt , hisz legalabb 3-4nap kell a beagyazodashoz ,de tehetetlensegemben nem tudtam ,mit csinalhatnek . Jun.4en szombaton elkezdtem verezni,masnap,vasarnap meg is jott rendesen a menstruaciom . Nagyon faj a hasam es a derekam,ami nem jellemzo ram,ha epp pirosan vagyok . Annyi mindent olvastam mar,hogy fogalmam sincs mit gondoljak . Szerintem be is meselem magamnak mar a dolgokat ,marmint,hogy beleesek abba a keves szazalekba,akikre nem hat a gyogyszer,vagy epp menstruacio mellett esnek teherbe . Normalis valaszokat kerek szepen. Nagyon koszonom. 19/L
2016. jún. 6. 18:12
 1/2 RRR ***** válasza:

elvileg nem vagy

de

beszélj erről a nődokiddal....ő legalább otthon van ebben a kérdésben

2016. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha vérzel kevés az esély a terhességre , de azért van.

A derékfájás szintén lehet a mensi tünete,az lehet hogy nagyon ideges vagy és izgulsz,ami érthető is .

Ha túl vagy a havidon és eltelt egy kis idő csinálj újra tesztet, ami majdnem biztos,hogy negatív lesz,de ha látod megnyugszol tőle :)

Kitartás addig is .:)


N.

2016. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!