Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer mellett 5 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer mellett 5 nappal hamarabb megjött, mint kellett volna. Ez nagy baj? (Terhességre utalhat? )

Figyelt kérdés
Sose jártam még így. Ilyenkor ugyanúgy végig kell szedni a levelet, ugye? És akkor most kétszer fog megjönni? Lehet buta kérdés, de nincs még ebbe tapasztalatom.

2016. febr. 22. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Jézus, figyelni kene bioszon. Ha megjon, nem vagy terhes, ha nem jon meg, az vagy
2016. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es neked meg fogalmad sincs az egészről! Gyógyszer mellett nem jön meg, csak ha abbahagyja és akkor sem menstruáció van, hanem megvonásos vérzés.

Úgyhogy én nem értem hogyan jöhetett meg. Szedted rendesen?

2016. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerinted szedd végig és menj orvoshoz, ez így nem normális. Gyógyszer mellett, ha rendesen szeded aligha lehetsz terhes.
2016. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!