Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első fogamzásgátló recepttel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első fogamzásgátló recepttel tudok kiváltani fog. Gátlót? , ha még nem járt le a 3 hónap? Lsd lent

Figyelt kérdés

Tehát 3 hónappal ezelőtt felírt a doki foggátlót (először), elmentem otthon a gyógyszertárba, de nem csinált semmit a papírral csak megnézte mivan ráírva és ideadta a gyógyszertáros én meg kifizettem. Tehát a gépbe se ütött semmit.

Akkor én felhasználhatom még egyszer az a receptet? 3 hónapon belül?Vagy mennyi időn belül?

Vagy egyáltalán nem lehet? Menjek újból nőgyógyászhoz?


Csak azért furi volt hogy gépbe se ütött semmit, nem is írt rá semmit, aztán visszaadta a receptet.


Köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 11. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Fura h visszadták, mert nem szokták...Én a helyedben nem mennék íratni, hanem azt megpróbálnám mégegyszer felhasználni,mivel egy r*hadt gyógyszeríratásért is 4 órát kell várni:@ Egyébként se nagyon nézik sztem a dátumot
2010. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ha ugyan oda mész kiváltani újból a gyógyszertáros megismer és ennyi volt.
2010. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felhasználhatod. Én a tavaly augusztusi receptemet használom, akkor voltam rákszűrésen, akkor írt ki tabit utoljára. Azért sztem a gyógyszertárosok is tudják, h nincs minden nőnek ideje 3 havonta nőgyógyászhoz rohangálni a receptért.
2010. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon érdekes. Kiadott egy vényköteles gyógyszert és visszaadta a receptet?! Nem lehet, hogy dupla adag volt ráírva és azért adta vissza? Mármint hogy nem 3 havi, hanem 6?! Egyébként egy recept 3 hónapig érvényes. Ha nem vitte be a gépbe, akkor olyan, mintha fel sem használtad volna, szerintem. Próbáld meg kiváltani, majd kiderül mi van.
2010. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nem dupla, mer 3x 21 van ráírva. Gyógyszertáros meg ismer, mivel anyukám a helyi háziorvosnál asszisztens, szóval lehet azért adta vissza. csakhogy én is meglepődtem ezen, hogy semmi se csinált vele.


Mindegy , sztem megpróbálom itt Bp-n mégegyszer kiváltani vmeik nap folyamán:) Mert itt van előttema recept, már két hónapj a szekrényemen. Én eddig úgy tudtam hogy elveszik ezt a receptet is a gyógyszertárosok.


akkor tegyek egy próbát, mert az elkövetkező időkben nem lesz időm elmenni nőgyógyászhoz

2010. ápr. 11. 22:16
 6/8 A kérdező kommentje:
ja és még a kiállítási dátum sincs ráírva..:D még pecséten se. valamint közbe rájöttem ha gépbe beütötte volna, akkor ugyebár rányomat a gép valami számsort és mivel nincs rajta, így tuti nem ütötte be.
2010. ápr. 11. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:

kétszer három havit amúgyse szoktak kiadni..xD nincs is olyan :S (egyik válaszolónak)


Nyugodtan használd ki mégegyszer:)

2010. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ha kéred, akkor úgy írja fel a doki, hogy dupla adag, a recepten van ilyen, hogy Scat Orig.No. I (unam) ez azt jelenti, hogy egy darab(doboz), és van olyan, hogy II (duas), ez pedig kettő és így tovább. Szóval lehetséges. Bocsi az offért.

Egyébként érdekes, mert elvileg a vényköteles gyógyszer lényege az, hogy Tb támogatással válthasd ki a gyógyszert. Recept hátulján rajta van a szöveg. Na mindegy. Meg akkor elvileg a készletből sem került ki a gyógyszer, csak kiadta úgy, gépbe pedig szerepelni fog, hogy még ott van. Na ez már az ő bajuk.

2010. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!