Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eddig azt hittem, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig azt hittem, hogy a fogamzásgátló 1 hónap után nyújt "teljes" védelmet, de már többször olvastam másfél-2 hónapot is. Most ez komoly? Később már min.3 hónapot kell várni vagy mi?

Figyelt kérdés
De sokan írtak 15 napot. Ezt mire alapozzátok?
2010. nov. 24. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 15 napot írok mindig, és erre alapozom:

[link]


A válaszai alapján nagyon korrekt orvosnak tűnik. Valószínűleg egy nyilvános oldalon nem is fog baromságot írni.

Úgy emlékszem az egyik válaszában arra is utalt, hogy végzett erre irányuló vizsgálatokat is (de lehet rosszul emlékszem).

Ha ezen az oldalon beírod a keresőbe a doki nevét, itt is csak pozitív dolgokat írnak róla.

2010. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ott kéne kezdeni, hogy nem minden fogamzásgátlónak azonos a hatóanyaga....viszont minden betegtájékoztatón rajta van, hogy mikortól véd
2010. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam a betegtájékoztatón,és az orvosom is azt mondta,hogyha a menstruációd első napjától szeded,és a menstruációd alatt mindig ugyanabban az időpontban veszed be,nem hánysz,nincs hasmenésed,akkor a menstruációd ha elmúlt,már akkor véd. De az a legegyszerűbb,ha mész a dokidhoz,megkérdezed,hogy mikor hat a tabid.
2010. nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát az első menstruáció elmúlására gondolsz?

És még azt kérdezném, hogy én aznap ESTE vettem be, mikor megjött. Nem számít az a 12 van nem tudom hány óra eltérés?

2010. nov. 26. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyem az elsö 7 nap utan véd... a betegtajekoztató irja...
2010. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!