Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Samba fogamzásgátlóval kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Samba fogamzásgátlóval kapcsolatban kinek milyen egyéni tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
nekem ez lesz az első alkalom hogy gyógyszert szedek, a doki ezt írta fel, azt mondja nem erős gyógyszer, csak kíváncsi lennél személyes tapasztalatokra és esetleges mellékhatásokra:)
2010. ápr. 12. 11:20
 1/6 anonim válasza:
meghízol mint a disznó tőle
2010. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mellék hatásokról olvashatsz a betegtájékoztatóban. Ha ezt írta fel neked a doki akkor valószínű ezt nem véletlen tette. Ha ennyire félsz szedni, akkor minek a francnak akarsz? Kezd el és megtudod nálad hogyan fog hatni. Nem biztos, hogy elhízol tőle. Ja és még valami. Az első hónapban jó ha kiegészítő védekezést is alkalmaztok. Még mielőtt jönne egy olyan kérdés mikortól véd.
2010. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hját ez nagyon jó! Mármint a neve: Samba...

Azt tudjátok egyébként miért nem lesz tehes a brazil kislány? Mert folyton azt mondja hogy samba...

bocs az off-ért!

2010. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez jó volt XD.


Kedves második válaszoló!

Ez csak egy kérdés volt, jól tudom mi van a betegtájékoztatóban, én csak az egyéni tapasztalatokra lettem volna kíváncsi egy egyszerű kérdés erejéig. Én meg azt nem értem "mi a francnak" kell ilyen lekezelően bánni a kérdezőkkel az esetek 90%-ában??! Ha butának tűnik a kérdés, megérdemlem a buta választ, de ezt érdekességből kérdeztem. Úgy látszik sajnas én is benne vagyok ebbe a szánalmas 90%-ban..

2010. ápr. 12. 14:54
 5/6 A kérdező kommentje:
És kedves első válaszoló, mindenki magából indul ki..
2010. ápr. 12. 14:54
 6/6 anonim válasza:
Nekem állandóan fáj tőle a hasam már kb 1 hónapja, és valószínű h ettől kaptam el vmi gombás fertőzést is.
2010. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!