Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrűről mondjatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrűről mondjatok valamit! Hogyan kell használni, mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Már csak ez maradt, komolyan. Hurkom nem lehet, mert fémallergiám van. Gyógyszer nem jó, mert az összes mellékhatást produkálom. Gumira a párom allergiás. 39 éves vagyok, nem kötnek el, csak 40 után. 22 éves fiam van, már nem szeretnék babát.
2016. jún. 13. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A jegygyűrűnél biztonságosabb!
2016. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tréfát félre téve: eddig, a 22 év alatt hogy sikerült megoldani a védekezést? Ez után is úgy kéne!
2016. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az. Hogy megszakítással voltunk együtt mindig, soha nem volt gond. De márciusban lett. 6 hete volt abortuszom. Bele vagyok betegedve. Az orvos is csak a fejét csóválja, gumira esküszik. De a férjem tiszta kiütés tőle. Én meg rendesen félek már szexelni.
2016. jún. 13. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik még naptármódszer meg olyan vegyi anyag, ami lebénítja a spermiumot!
2016. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mi volt a gondod a tablettával. Nekem pattanásosokat okozott ezért jött a gyűrű mert a hatása 100%ig egyezik vele (ugyanúgy két féle hormon van benne, 3hétig van fent egy hetet nincs és megjön)csak ennél a pattanás nem szerepel mellékhatáskènt. Ha más volt akkor ennél is jó eséllyel kijön. Pl fejfájás, libidócsökkenés.

35 felett nem tudom mennyire jó hisz tabletta 2 csak máshol szívódik fel és nem hat rá a hányás hasmenés és két fajta antibiotikum.

Árban drágább 10-12.000Ft a 3 havi.

2016. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 39 évesen már nem mertem hüvelygyűrűt használni, bármilyen alacsony hormontartalmú is. (Igaz, dohányzom, és együtt nagyon nem ajánlatos.) Korábban használtam és bevált nagyon, DE: ugyanúgy hormonális hatása van, mint a tablettának, tehát a mellékhatások előjöhetnek. Nekem ugyan nem volt a hüvelygyűrűvel semmi bajom, de a tablettával sem.


Mindenesetre a korom miatt inkább hormonmentes fogamzásgátlás mellett döntöttem. A naptármódszer nem jött be: egy spontán ovulációból teherbe estem (megtartottuk volna, de nem maradt meg). Azóta pesszáriumom van.

2016. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!