Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy szűz lány lehet terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz lány lehet terhes?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit , ne nézzetek hülyének csak aggódok és ilyenkor tudjátok hogy minden hülyeség megfordul az ember fejében szóval csak értelmes és egyértelmű válaszokat kérnék...
2010. ápr. 12. 16:37
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:
Ha mesterségesen megtermékenyítettek, akkor igen. De amúgy nem:D
2010. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem értem..

még is mitől !? voltál már fiúval?

2010. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem,csak petting..ha lettem volna akkor nem lennék szűz
2010. ápr. 12. 16:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Biológia óra! Terhes akkor is lehet valaki, ha nincs behatolás, de közvetlen a hüvely bejáratához kerül a sperma. Kisebb a valószinűsége, de lehetséges.
2010. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Beviz Elek ***** válasza:

16:41: És szerinted mennyi az esélye?

Az elmúlt 5 év alatt megszakításos módszerrrel védekeztem mindenkivel. Nincs gyerekem, abortuszra sem volt szükség.


Elméletileg lehetséges lenne, amit írtál, de ha megtörténne, akkor azt mindenki csodaként könyvelné el!

2010. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Javaslom, hogy ha felmerült a gyanú, akkor menj el egy nőgyógyászhoz. Még senkit nem evett meg a doki. A petting során is megtermékenyülhetsz.

Egyébként is ideje, hogy lásson egy induló vizsgálatra, ha már elkezdtél nemi életet élni.

2010. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Szűz vagyok, de tegnap a buszon láttam egy fiút, lehetek terhes?
2010. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
elvileg lehetsz. van valami dörzsölés módszer amitől minimális, de van esélye a teherbe esésnek. és semmi behatolás nem történik.
2010. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

16.41. vagyok.

Tudom, hogy nagyon kicsi a valószinűsége annak, hogy ha nincs behatolás, akkor terhes lesz valaki, de lehetséges. És itt ez volt a kérdés. Nem megijeszteni akartam a kérdezőt. Azt tudjuk, hogy nem egyforma valószinűséggel esnek teherbe a nők. Van aki sokszor próbálkozik, van akire elég "ránézni" és terhes marad. Én anno a szüzességem elvesztésekor estem teherbe, ami szintén elég ritka. Velem mégis megtörtént.

2010. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze ha nem hatol be a szentlélek, csak megszáll :S
2010. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!