Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van ilyen? Nőgyógyász tud e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Nőgyógyász tud e felirni olyan esemény utáni tablettát ami nem olyan drága és több darab van benne?

Figyelt kérdés
Párommal szeretkeztünk és sajnos kiszakadt a gumi .szerencsére nem sűrűn fordult még elő ilyen.Persze rohanhattam sürgösségi fogamzásgátlóér ami 5000 forint volt egy szem.
2010. ápr. 12. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvass utána mit okoz a szervezetedben az a gyógyszer.Bár hála égnek nem volt még szükségem rá de ha jól tudom rá van írva hogy egy évben egyszer szedhető max de ha nagyon nagyon nagy gond van az első után 3hónappal lehet még egy de több NEM.Írass magadnak fogamzásgátlót és nem lesz ilyen gondod az se feltétlen drágább.
2010. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miért kellene több darab? amugy ne aggódj, jó, h bevetted. igy nem leszel terhes. de a jövőben hasznalj pharmatexet a gumi mellé, vagy szedj tabit.
2010. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát azért gondoltam többre mert ha megint lesz egy ilyen eset akkor ne kelljen rohangálnom gyógyszerért.
2010. ápr. 12. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!