Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az orvosom felírt egy orgametr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orvosom felírt egy orgametril nevű készítményt, h ne legyen pecsételésem a menzeszem után (belarat szedek), de a beteg tájékozató azt írta h ki lehet tőle szőrösodni?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy kis gondom ilyen szőr növekedéssel, de megilyedtem, mert nem szeretnénm ha emgint lenne! köszi nektek!
2008. szept. 26. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt nem hiszem, hogy tudunk segíteni. Mindenkire máshogy hatnak a gyógyszerek. De ha az orvosod tud róla, hogy korábban volt ezzel kapcsolatban problémád, akkor nem gondolom, hogy kockáztatná, hogy újra előjöjjön.

Én is szedtem már, olyan gyógyszert, amire rá volt írva, hogy fokozott szőrnövekedést okozhat, de nálam szerencsére nem jött elő ez a mellékhatás. Úgyhogy maximum reménykedni tudsz benne, hogy nem hozza elő azokat a szőrszálakat.

2008. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!