Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvely kúpot, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvely kúpot, ha hagyom felszívódni, utána már nem folyhat ki?

Figyelt kérdés

Eddig krémet használtunk. A páromnak viszont eléggé illuzióromboló, hogy a krém kifolyik belőlem. A kúp az felszívódik?


Kérlek a kérdésre válaszoljatok, és ne azt mondjátok, hogy nem biztonságos. Most nem ez a kérdés.



2016. jún. 15. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A kúp is ugyanúgy kifolyik. Nem tudom, hogy a krémnek milyen íze van, de kúp után csak úgy vedd a szádba, ha alaposan megmossa, mert rettenetes íze van :D
2016. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A krém is nagyon keserű. De szájba veszem nem vagyok finnyás. Csak ne lenne annyira illuzióromboló a párom számára. (annyira, hogy le is áll neki) :-( Hogy folyik ki a kúp. Az is olyan fehér krémszerű?
2016. jún. 15. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az is olyan (volt). Kb 5 éve használtam utoljára.
2016. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szívódik fel, ahogy az ondó sem. Az is visszacsorog, az nem gond?

Az a baj, hogy a kúp még tovább folydogál...

Egyszer foltos lett egy finom bőrpapucsom, mert mire kiértem aktus után a fürdőbe, már a bokámnál volt. És sajnos nem könnyű lemosni, SŐT, csak a lábadat moshatod le, a kúpnak ki kell csöpögnie, különben nem hat.

Én azt csináltam, hogy miután végeztünk fel egy mini tampon kb 45 perc után ki, és kész.

2016. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, de itt most az a baj, h a páromra van lankasztó hatással. Engem nem zavar sem a krém sem az ondó.
2016. jún. 15. 19:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, és messze nem olyan mint a krém.
2016. jún. 19. 16:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és az íze a krémnek sokkal rosszabb.
2016. jún. 19. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!