Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet abból baj ha úgy veszek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból baj ha úgy veszek be esemenyutáni 72 órás gyógyszert, hogy nem vagyok biztos abban, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt pont azert veszed be mert a terhessegnek lehet valamennyi eselye de nem vagy benne biztos hogy teherbe eshetsz (nem hogy MÁR terhes vagy!).
2016. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Tegyük fel, hogy a 72 órás még időben lenne. Igen, lehet baj, pl hormonális zavarokat okoz.


26/F

2016. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leszámítva hogy lórugás a hormonrendszreednek, gyakran okoz hányingert, alhasi görcsöket, még gyakrabban vérzést. Benne van az is hogy 1-2 hónapig össze vissza fog megjönni, de legalább nem leszel terhes.
2016. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az érett pete vagy megtermékenyült vagy nem.

Nem tudjuk, hogy terhes vagy-e, mert a teszt csak beágyazódás után mutat ki valamit, az meg napokba telhet.

A 72 órás tabletta azt akadályozza meg, hogy ez a pete beágyazódjon, és létre jöjjön a terhesség.

A beágyazódás UTÁN lesz egy anyag a vizeletedben, amiből a teszt ki tudja mutatni, hogy terhes vagy.

TEHÁT: mire a teszt jelzi a dolgot, a pete már beágyazódott, a 72 órás tabletta pedig már nem segíthet rajtad.

Onnantól már jön az abortusz/örökbe adás/gyereknevelés lehetőségei.

Én bevenném azt a tablettát.

2016. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!