Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabletta 💊...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabletta 💊 bevétele után terhes lehetek?

Figyelt kérdés
28dikán le feküdtem a barátommal nem terveztük csak el vitt a vágy sajnos. Most vesztettem el a szüzességemet is. 21 éves vagyok és tanulok még emiatt nagyon meg ilyedtem. 27dikén lett vége a menstruációmnak és nem bennem élvezett el de tudom hogy az elováladékban lehet spermium. 29dikén max 25 órával utána be vettem egy 72 órás tabit 4dikén óta ilyen barnás folyásom van már majdnem fekete. Menstruációm kb 20dikán jonne meg megint. Szerintetek terhes lehetek?

2016. febr. 5. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
xdddddddd
2016. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Kérlek mondd, hogy nem egyetemen tanulsz. 💊
2016. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Diké istennő kegyes lészen sorsod fordulása iránt, és hamarosan gyermekkel örvendeztet meg.
2016. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Aki ennyire nincs tisztában a dolgokkal, az minek szexel?

A tájékoztató sem papírnehezék ám a gyógyszeres dobozban.

2016. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Például mert a vallásom miatt még ennek nincs itt az ideje és emiatt van. És segfejnek lenni könnyű, de ettől se menőbb se normálisabb ember nem lettél hanem csak szánalmat érzek irántad hogy Ezáltal valaki nagy embernek gondolod magad
2016. febr. 5. 12:38
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
pecsételő vérzés 28dikán :DDD
2016. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Azt nem tiltja a vallásod, hogy les*ggf*jezd azokat, akik szembesítenek a saját tudatlanságoddal? Ha már csinálod, legyél már minimálisan tisztában a dolgokkal. Ha bevetted a tablettát, nyilván nem vagy terhes.
2016. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Remek kérdés. Le is mentem valahová gyorsan, jó lesz ez majd a későbbiekben is. :))
2016. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A vallása tiltja az óvszer vagy más fogamzásgátló használatatát... vagy csak a józan ész használatát.
2016. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Hú de nagy s**fej voltam, azta.

Talán nem kéne felelőtlenül szexelni és akkor nem lennének ilyen problémáid.

Alap dolog, hogy mielőtt szexuális életbe kezd az ember, akkor megfelelően tájékozódik róla, hogy mi, merre, hogy működik.

Ha meg a vallásod tiltja, akkor meg miért csinálod?


Le lehet s**gfejezni azokat, akik nem pátyolgatják a lelked, de lehetne annyi eszed, hogy a tájékoztatót és nem felelőtlenül szexelsz.

2016. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!