Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyásznak van titoktartá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyásznak van titoktartási kötelezettsége ebben az esetben?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,nem szűz,de a szüleim frigidségéből és szigorúságából adódóan ezt nem mondtam el nekik.Anyukámmal nem sokára el fogok menni fogamzásgátló tablettát íratni,tartani kell e a titoktartási fogadalmat az orvosnak anyukám felé arról,hogy már nem vagyok szűz?
2010. ápr. 12. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyelj drága! A Nőgyógyász is orvos és az összes orvosnak és nővérnek titoktartási kötelezettsége van.

De van egy kis bibi, hogy még nem vagy nagykorú!

2010. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy nagykorú.Tehát a szülök tudni fognak róla...ha ennyire dugni akarsz akkor óvszer is létezik...
2010. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fogja elmondani édesanyádnak! Bár én ezt nyomatékosítanám. De nem vagy egyedül a problémáddal szóval no para.
2010. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hátfigyelj, ha már fogit írattok, akkor gondolom tudja, hogy nemi életet élsz. szal nem értelek..
2010. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha fogamzásgátlót mentek feliratni, akkor sejtheti, hogy ha még nem is szexeltél, legalábbis közel állsz hozzá.
2010. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudja.Úgy ismeri a történetet,hogy nyárra szeretném bebiztosítani magam.

Tehát,azt tudja,hogy 'közel állok hozzá' és nem azt,hogy már megtörtént, és szeretném,ha ezt nem is tudná meg.


Köszönöm az óvszeres kioktatást,nem volt szükségem ilyesmire.

2010. ápr. 12. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem beszélj a nődokival ,mondd el neki "dióhéjban" hogy mi a helyzet és beszéld meg vele h mit szeretnél, úgyis egyedül fogsz bemenni ,egyébként ha úgyi mentek gyógyszert iratni megmondhatnád anyukádnak h mi a szitu :)


fLash (17F)

2010. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót mentek íratni, szerintem már sejtik...
2010. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!