Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » ELső havi Yasminelle után nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELső havi Yasminelle után nem jön meg a menzesem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. Eddig Meliane-t szedtem, de áttértem a Yasminelle-re. Ez volt az első havi adagom. Menzes első napján kezdtem el szedni, 10 napon keresztül megvolt tőle, már ez is furcsa, de most, hogy abbahagytam, nem jön meg, pedig ez már a 7 nap...Remélem nem vagyok terhes. Volt már valaki hasonló szituációban?
2010. ápr. 13. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ismerősöm is ugyanígy lett terhes, gratulálok, kismama !
2010. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az kizárt h terhes legyél. Ha rendesen szedted, és nem szedtél mellette nyugtatót v antibiotikumot, akkor minden egyes szem rendesen felszívódott, tehát végig védve voltál. Attól lehet ez a mostani vérzéskimaradás, hogy áttértél a Yasminellre. A nővérem is nemrég váltott gyógyszert, 1 hónapig neki sem volt mensije.A doki annyit mondott neki, h legyen türelemmel, és ha a köv. hónapban sem lesz semmi, akkor menjen vissza hozzá. De ha vmi szedési problémád volt(kihagytad, kihánytad,stb.) akkor azért csinálj egy tesztet.
2010. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vettem egy tesztet, negatív lett.Hurrá hurrá. De azért nem vagyok nyugodt, hogy az első hónapban kimarad...
2010. ápr. 13. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Yasminelle-t szedek, de rögtön ezt írták fel, szóval nem volt váltás. Először 2 hétig véreztem, aztán nekem is késett, az első 2 hónap teljesen össze-vissza volt, fájt a mellem, egyfolytában sírtam mindenen... De aztán teljesen bevált.
2010. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!