Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól karzsibbadás/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól karzsibbadás/karfájdalom/tompa érzés/gyengeség?

Figyelt kérdés
Valakinek volt ilyen tapasztalata? Mi lett vele? Mi történt? A doki elküldött holnap egy ekg-ra, de ma még be kellene szednem a gyógyszert.

2016. jún. 20. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez az egy darab már nem oszt vagy szoroz.
2016. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is egyáltalán nem biztos, hogy a fogamzásgátlótól van. Nekem pl. a nyaki csigolya meszesedése okoz ilyet (nem szedek hormonális fogamzásgátlót már jó ideje), csak szokás mindent ráfogni a tablettára, ha valaki épp szedi. Ugyanúgy előjöhet tabletta nélkül is ilyesmi.
2016. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, inkább trombózist szokott okozni. Nekem (hipochondernek) egy szem után elkezdett fájni a lábam... Jól kinevetett mindenki, közte az orvos is. Azóta megjött a vizsgálatok eredménye, nincs hajlamom trombózisra, igazából soha nem is volt a családban. Én nem folytattam a szedését, most próbálom majd újra! Szerintem azaz 1 tabletta mindegy, de max hagyd ki ha pont olyan időszakban vagy amikor nem probléma! :)
2016. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!