Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » (Első alkalommal) Fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Első alkalommal) Fogamzásgátló tabletta felírása előtt milyen vizsgálat van, ha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a hüvelyi vizsgálatot akkor is megcsinálja a doki, ha még szűz vagyok?

Vagy ebben az esetben milyen vizsgálatokra számítsak?


Csak most megyek először dokihoz és nagyon izgulok!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. jún. 20. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Dokifüggő erősen, mert van aki nem vizsgál meg ilyen esetben csak felír valamit és kb ennyi. Ezt jobb kerülni. Van aki vérvételt azért kér, bár van aki utána, ez se túl jó, van aki előtte,mielőtt felírna bármit. Ez már jobb, de jobb egy tapintásos vizsgálat hogy megfelelő méretű a méhed stb. Van aki szűz kacsával megvizsgál, csinál rákszűrést és van aki csak végbélen keresztül vizsgál meg, van aki csinál UH-ot is hasit.
2016. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha félsz, hogy végbélen keresztül vizsgál, vagy hogy "elveszi" a szüzességed, használjatok 1-2 alkalommal gumit, utána menj gyógyszert íratni.
2016. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kézzel akkor is meg tud vizsgálni hüvelyen keresztül, ha még szűz vagy. 13 évesen egyszer annyira begörcsöltem menstruáció alkalmával, hogy a mentő vitt a kórházba és megvizsgált az orvos hüvelyen keresztül. Nyilván óvatosabban és a koromnak megfelelően. Természetesen még szűz voltam.

Csinálhat hasi ultrahangot is, bár amit fog. gátló felírása előtt csinálni szoktak, az a rákszűrés és a vérvétel. Hát, a rákszűrést nemi életet nem élő lánynál nem tudom, hogy csinálnak-e, de ha már vérvételt csinálnak és ultrahangot, abból már nagyon sok minden kiszűrhető.

Bár ha rám hallgatsz, akkor használtok az aktus legelejétől fogva óvszert és utána meg majd elmész és íratsz fel fog. gátlót.

2016. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!