Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csinaljak még tesztet? Fennalh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinaljak még tesztet? Fennalhat a terhesseg?

Figyelt kérdés
Junius 18-an kellett volna megjonnie de semmi. Csinaltam 2-ő tesztet az egyiket pont 18-an a masikat pedig 21-en. Mindd a ketto negativ lett. A mellem iszonyatosan faj nagyon meg is van duzzadva a hasam is felvan fujodva,de viszont nekem menstruacio elott mindig szokott folyasom lenni most pedig teljesen szaraz vagyok. Jovohet csutortokre van idoponton a nogyogyaszatra. Nem tudom hogy vegyek-e még tesztet hogy megnyugodjak vagy ne?
2016. jún. 24. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden értelmes ,szexre érett nö tudja ,hogy tesztelni nem akkor kell mikor megkéne jönnie hanem azután két héttel .. szoval feleslegesen csináltad a tesztet mert az nem mutat ki semmit még olyankor ..azért azt megkérdezném ,hogy védekeztetek ?
2016. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Két héttel???????? Hat a menstruacio elmaradasatol szamitva elso napon kikellene mutatnia ezvan a tesztre irva. Megszakitasos modszerrel.
2016. jún. 24. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól az aktustól amelyiknél teherbe eshettél számított 14nap múlva mutatja a teszt. Ha pl egy héttel a várt vérzés előtt volt a szex akkor most még semmit nem mutat, hisz 10-14nap a beágyazódás és onnantól van egyáltalán hCG hormon.
2016. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehat, osszegzem. Fogalmad sincsen hogyan mukodik a menzesz, a terhesseg es tarsai de emelle b***ni mar tudsz, vedekezni persze nem, es utana megy a csodalkozas, hogy "je, terhes lettem". Gratulalok.
2016. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Junius 3-an volt az aktus!!! Hulye nem vagyok...valoszinuleg szamolni is tudok es ki is szamoltam
2016. jún. 24. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből? Milyen márkájú volt? Egyformák?
2016. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amit 18-an csinaltam az elsobol volt a markajara nem emlekszem az volt rairva hogy a vart menatruacio elott 6.nappal mar meglehet csinalni 1500Ft volt. A masik X-epil volt azt delutan csinaltam
2016. jún. 24. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyet még csinálnék a hét elején a doki előtt!


14 nap múlva is előfordul hogy nem elég a hcg.

2016. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!