Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy egyszeri alkalomtól lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyszeri alkalomtól lehet terhesség megszakításos, , védekezéssel"?

Figyelt kérdés
Most az egyszer fordult elő ilyen és nem azért mert felelőtlenek vagyunk. Mindig gumit használunk ahogy most is de a gumi lecsúszott valószinű az első perctől fogva és bennem maradt nem tudom hogy de nem vettünk észre semmit elég sokáig igy folytattuk mig csak pózt nem váltottunk és abba hagytuk mert észre vettük mi történt.. Természetesen kiszedtük az óvszert és abba hagytunk mindent. Körülbelül egy hét múlva kell megjöjjön de ez az eset a menstruációm után történt kb 3 nappal. Nagy a baj? Mindig figyelek én is és azon vagyok hogy biztonságosan szexeljek nagyon mérges vagyok magamra hogy nem figyeltem eléggé.:S Többet ilyen biztos nem lesz.
2012. okt. 21. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsi az esélye,de lehetséges
2012. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vettétek észre? KIZÁRT!


hatalmas, rettenetes nagy különbség van ha a bőr a bőrhöz, vagy gumi a bőrhöz érintkezés van


a körítés nem kell, csináltátok ez van... lehet aggódni

2012. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sose csináltam gumi nélkül mégse vettem észre hogy valami különbség lenne ez van. Nem tudom mi értelme lenne annak h ezt mondom mikor a lényeg ugyanaz igen megtörtént. Nem sajnáltatni akartam magam vele, de ugylátom itt a legtöbb embertől csak ilyen bunkó választ lehet kapni. Normálisan is lehet közölni. Az elsőnek pedig köszönöm.
2012. okt. 22. 00:00
 4/7 Hanariko ***** válasza:
100%

én erre mindig csak azt írom hogy gondolj bele, de most komolyan: védekezés nélkül, beleélvezéssel is "csak" 20% az esély a terehességre. Épp most tartunk bioszból ennél az anyagrésznél (bár már régóta tudom ezeket a dolgokat) szóval ha valaki tudatosan akar gyereket, arra épp úgy oda kell figyelni, mint annak, aki nem akar. Rohadt nehéz eltálálni azt az időpontot (persze, ki lehet számolni, de semmi se biztos) amikor a petesejt érett (1-2 nap) és a hímivarsejteknek még akkor is rohadt ügyesnek kell lenniük, hogy ők ott alkossanak valamit.

Persze Murphy mindig dolgozik, szóval előfordul, hogy aki akar gyereket, annak nem jön össze, aki meg nem akar, annak egy balesetből rögtön összejön, de nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyél.

2012. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hanariko köszönöm én is ezt a választ!! ilyesmi helyzetben vagyok én is azzal a különbséggel, hogy mi tudatosan csináltuk így. illetve a gumit még az elején elcsesztük és utána is folytattuk, de ez most életmentő volt! köszönöm
2012. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. okt. 24. 15:48
 7/7 Hanariko ***** válasza:
örülök, ha hasznos volt.
2012. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!