Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki lefekszik a párjával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki lefekszik a párjával és idő előtt kivette kB fél percel úgy hogy a lány akkor vesztette el a szüzességét abban az esetben a lány lehet terhes?

Figyelt kérdés
Igen a vádaskodó emberek kerüljék el a válasz opciót nem 13-12 éves vagyok és igen velem történt! Ma történt meg hogy elvesztettem a szüzességemet nem kell támadni hihetetlen bűntudatom van hogy nem védekeztünk az ezzel kapcsolatos támadásokat kérlek hanyagoljátok mert énis eleget szidom magam emiatt! Megszakításos módon védekeztünk ma történt meg pár órája tudnillik stresszes életem van nagoin ezért a menzeszem nem rendszeres, ebben a hónapban még nem jött meg! De az aktus óta fáj az alhasam...inkább szúrós érzéshez tudom kötni nagyon félek hogy mitől, lehet csak mert nemsokára megfog jönni fogalmam sincs de nagyon rá vagyok parázva, ja és tisztáznám 21 vagyok!
2016. jún. 27. 22:14
 1/5 anonim válasza:

igen, lehetsz.


az előváladékban is vannak spermiumok, a megszakításos "védekezés" kb annyit jelent, hogy a szerencsére bízzátok a dolgot. vegyél egy tesztet a legközelebbi dm-ben, és akkor nem kell tovább stresszelned rajta

2016. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg a szűzhártya nem teljesen zárt, úgyhogy az nem jelent semmit, hogy szűz voltál. Ha teljesen zárt lenne, a szüzességed elvesztése előtt nem tudnál menstruálni, ami gáz lenne. És sosem értettem azokat a lányokat, akik védekezés nélkül vesztik el a szüzességüket, pláne nem 21 évesen, mikor már nem is gyerek. A felvilágosító órák úgy látszik, hogy hiába vannak. Nem csak gyereket lehet kapni tőle, de csomó minden más érdekesebb nevű betegséget is.
2016. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hogy szűz voltam azt az alhasi fájdalomra írtam hogy az mitől lehet e?!
2016. jún. 27. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak a nőgyógyász tudja megmondani.
2016. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!
2016. jún. 27. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!