Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille fogamzásgátlóról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon erősek a menstruációs görcseim ezért írta fel az orvos ezt a gyógyszert. Aki már kipróbálta annak milyen volt a vérzése a szedése alatt? Tényleg kevésbé fájdalmas?

2016. júl. 4. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt írta fel a dokim 16 évesen. Kevesebb lett a vérzés nem annyira veszettül erős.. Vagy egyáltalán nem görcsöltem vagy nagyon enyhén.. Max 1-2 algoflex M de nem kellett Cataflamot meg Flectort szednem a görcsre . miteszerek, pattanások is eltűntek.. Csak menzi előtt jött ki. 22 N
2016. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben voltam. Visszakaptam az életem, nincs többé rettegés és szenvedés, alig érzek valami fájdalmat, fájdalomcsillapítót sem használok, bár az soha nem is hatott, azért is mentem el orvoshoz. Szóval én meg vagyok vele elégedve.
2016. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!