Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vélemények, tapasztalatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények, tapasztalatok a Misse 0,10 MG/0, 02 Mg fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 20:29
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:

Nekem ma irta fel a nogyogaszom, meg nem volt idom kivaltani, mert most fogok meg csak elkezdeni szedni eloszor fogamzasgatlot... Az interneten nem sok mindent talaltam rola, mondta is az orvosom, hogy ez egy elegge uj gyogyszer a piacon. :) keves mellekhatassal!!

Neked vannak tapasztalataid? Engem is erdekelne! Nem tudja valaki, hogy arban hol mozog? :)

18/L

2016. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Én is ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te. :) Én ma kezdtem el és ma is váltottam ki. Hát nem mondom, hogy egyszerű eset volt, 6 gyógyszertárat jártam végig, mire találtam, legtöbb helyen megtudták volna rendelni, de nekem az már késő lett volna, te időbe váltsd ki. Az ára pedig 6. 800 Ft volt. Remélem tudtam segíteni. :)
2016. máj. 30. 21:45
 3/38 anonim válasza:
Igen, tudtal, koszonom szepen!:) Es ez a 3x28-as kiszereteles volt? Vagy csak az 1 havi?
2016. jún. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
Es csajok...mindig ugy kell szedni h ha elfogy a 21rozsaszin szeded a feheret,kozbe megjon...es meg else mult de szeded az ujabb levelet!?
2016. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
Igen, a lenyeg h mindig minden nap vegyel be 1 et ahogy sorba jonnek 1 napot se szabad kihagyni, mert akkor mar van esely a teherbe esesre. De van betegtajekoztato a dobozba, amibe minden le van irva! :)
2016. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Igen, a 3 havi kiszerelés. És ti hogy vagytok vele, hogy első tabletta után védettséged van a terhesség ellen, ha a menstruációd első napján kezded el. Mertek más fajta védekezési eszköz nélkül együtt lenni vagy vártok még?
2016. jún. 9. 18:38
 7/38 anonim válasza:

Mikortol lehet szedni a gyogyszert?

Mensi elso napjatol?

2016. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
En vagyok az elso valaszolo, en sajnos nem tudtam az elso nap elkezdeni, hanem csak a 3.-on ezert, nekem 1 etig kell szednem ahhoz, hogy vedettseg alakuljon ki. En minden tovabbi vedekezes nelkul akarok szeretkezni a parommal, mert mar 2 eve vagyunk egyutt es eddig mindig gumival volt, sosem szerettem mert nekem olyen mintha valami muanyag "dildo" vagy valami lenne, de nyilvan neki se volt a kedvence... De muszaj volt! Most toltottem be a 18-at ezert elmentem dokihoz es felirattam, hogy vegre teljesen elvezhessuk a dolgokat ugy ahogy azt kell... 😋 lenyeg az egeszbe, hogy en mar nagyon varom, hogy csak igy siman szeretkezhessek a szerelmemmel, aggodalmak nelkul! :)
2016. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
0%
Es akkor 3 oran keresztul nem lehet kakilni? Vagy csak a hasmenesre igaz???
2016. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
Nektek meddig tart a megvonansos verzeses idoszak? (Menstruacio)
2016. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!