Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Úgy hallottam, hogy ha kiszaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy hallottam, hogy ha kiszakad az óvszer és kifolyik (nem spriccel értelemszerűen akkor) a sperma, akkor nem igazán lehet teherbe esni. Igaz?

Figyelt kérdés
Ezen vitatkoztam egyik barátommal. Ő azt állította, hogy egészen be kell spriccelni a méhnyakhoz vagy hova, hogy a sperma eljusson ahova jelenleg nem kellene. H a hüvelyben marad, nem tud feljutni és eleve elpusztul a savas környezet miatt. Azt mondta, hogy ha kiszakad a gumi akkor sem kell tartani a terhességtől. Én nem értek egyet!

2016. júl. 4. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
már az élöválladéban is lehet ivarsejt, és attól is teherbe lehet esni
2016. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátod hülye.
2016. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
anyam igy szulte niveremet niverem igy azulte unokahugomat szoval lehet
2016. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
noveremet* szulte*
2016. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam. De ebben a savas környezeten elgondolkoztam, hogy lehet benne valami, de ettől függetlenül szerintem sem igaz a dolog!
2016. júl. 4. 21:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egyet értek. Aláírom vannak kivételek,de nem véletlen találták fel a spermicid hatású gumikat. Olyan szinten hat a hímivarsejtekre,hogy egész kicsi az esély hogy eljusson a célig (Márpedig ez igen hosszú út). Csökkentik az ondósejtek mozgékonyságát, életképességét vagy el is pusztítják azokat. Az pech,ha ebből semmi nem jön be,de mondom,kivételek mindig vannak!
2016. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kicsit másról írtam,nem a konkrét kérdésre válaszoltam,boccs. A savas környezet még önmagában kevés,hogy elpusztuljon a sperma,bár az is lassítana a kis katonák mozgékonyságán,csak az a bibi,hogy peteéréskor megváltozik a hüvely PH-ja.
2016. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy Durex Classicot használok. Az nem sperma ölő tudtommal. Bár vékonyabb gumit nem használtunk még és nem is terveztük.
2016. júl. 4. 21:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden óvszerben van sperma ölő anyag. De ettől függetlenül szakadt guminál lazán teherbe lehet esni.
2016. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 4. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!