Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapella után akkor pontosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapella után akkor pontosan minek kellene történni?

Figyelt kérdés

tegnap bevettem /40óra után/ és a rendes vérzésemnek 4-5 nap múlva kellene jelentkeznie

semmi bajom nem volt a gyógyszertől csak egy kis émelygés

akkor most velem az lesz, hogy 9.én megjön rendesen vagy késik?

Vagy jön egy rendkívüli vérzés és a rendes elmarad majd?

vagy akkor hogy kellene lennie, hogyha hatott? és mikor lesz érdemes egy teszttel ellenőrizni, hogyha nem lesz az elkövetkezendő napokban semmi vérzésem?



2016. júl. 5. 20:34
 1/8 A kérdező kommentje:

és +1

mennyi az esély tabletta nélkül, hogy 7-8nappal a vérzésem előtt teherbe esnék?

Ezt csak azért kérdem, mert ha kevés akkor mégjobban megnyugodok, hogy hatott, de ha kérhetem őszinte válaszokat :)

2016. júl. 5. 20:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajat tapasztalatom nincs. De az ismeroseim hasznaltak esemeny utanit :volt akinek par napon belul,volt akinek csak rendes idoben jott meg,es olyan is volt akinek kesett.Szerintem ez szervezettfuggo. Az aktus utan 14nappal lehet tesztelni.
2016. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi mindent megtettel. Peteeres elvileg : ciklushossz-14nap a nagykonyv szerint,de ez egyenenkent es ciklusonkent is eltero lehet..
2016. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3.

köszönöm nagyon megnyugtattál

már nagyon paráztam, mert hát elég fiatalok vagyunk

16L-16F

és hát a szülők, szerintem megölnének

2016. júl. 5. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Escapelle után bármi történhet, olyan szinten felborít ottbenn mindent.


Leírom a saját tapasztalatom:

Enyhe mellékhatásai voltak hálistennek, 1 hétre rá 1-2 napos pecsételős vérzésem volt, a menzesz meg olyan 6-7 napos késéssel jött meg. Rengeteget stresszeltem még hónapokkal később is hányingerem volt. A gyomrom is szarakodott utána.


Egyik barátnőmet maga a tabletta bevétele is megviselte, neki durva mellékhatásai voltak.

(Amúgy nálunk a gumi szakadt ki, barátnőm meg felelőtlen volt)


Ha kihányod, újat kell iratni.

2016. júl. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat.


A tabletta bevétele után semmilyen panaszom nem volt.

Pontosan 1 hétre rá megjött (előrébb hozta). Utána 1 hónap+3 nap múlva jött újra (Előtte volt egy durva borulása a szervezetemnek, júni 18-22 között megvolt, július 4-8 között megint 16-án történt a baleset és 23-27 között hozta meg.)


Hónapokig semmilyen extra mellékhatása nem volt, viszont a felborult ritmusomat helyrehozta látszólag (3-4 hónapig), csak szőrösödtem a lábamon mint egy majom :D


Mindenki másképp reagál rá. Ne idegeskedj, bevetted, ha kétséged van 2 héttel a dolog után tesztelj.

2016. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha ebben a honapban idoben megjon vsgy 1-2nao kesessel akkor minden oke?

Es az lehetseges e hogy a rendkivuli verzes akkor jon meg amikor a normalnak kellene es ezert majd 1hetig folyamatosan verezni fogok?

Valaszt elore is koszonom :)

2016. júl. 6. 10:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondom, mindenki máshogy reagál rá. Azt hiszem kb 3 hónapnyi hormon van egyetlen szem tablettában. Kinél mit hoz elő ugye. Tesztelj majd, ha lejár a 2 hét. Akkor mindent tudni fogsz. És ne stresszelj, az eltolja :)
2016. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!