Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell-e ilyenkor eseményutáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e ilyenkor eseményutáni tabletta, vagy csak én aggódom túl az elsőt?

Figyelt kérdés
Első szeretkezésem során Durex Extra Safe gumit használtam, az elélvezéskor már kivettem és közvetlenül a tokba folyt bele.Ezelatt teljesen nyugodt voltam,utána jöttek a parák és teljesen kiakadtam,már sürgésségi tablettához akartam folyamodni,mivel a barátnőmnek(17 éves) késik a menstruációja de nem szed semmi fogamzásgátlót.Légyszíves írjátok le a véleményeteket!

2016. júl. 6. 22:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Kár volt szexelned. 23/F
2016. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lett egy gyereked ....
2016. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha "késik a menstruációja", akkor legalább egy, de inkább több nappal ezelőtt volt az aktus. Esemény utáni tabletta már nem hatna. Szóval ha terhes lett, akkor abortuszra vagy szülésre készülhetne a barátnőd. De ha ez számodra ekkora para, akkor inkább tartózkodj még a szextől.
2016. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

En most az elonedvekre gondoltam eloszor is,mivel amint leirtam az elelvezes mar nem a huvelyben volt,innentol kezdve nem ertem a kockazatokat amit felsoroltatok.

Koszi!

2016. júl. 7. 00:16
 5/19 anonim válasza:

Kétlem, hogy teherbe esett volna. Az előváladékban csak akkor lehetnek érett hímivarsejtek, ha az előző ejakuláció után nem történt vizelés. Szerintem nem kell aggódnotok.

A tablettához már késő van.

Ha két hetet késni fog neki, csináljátok tesztet, bár szerintem ez esetben nem terhességről van szó. Legalábbis tőled nem hiszem, hogy az lett. :)

2016. júl. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

azt kihagytad, hogy mikor vetted fel a gumit.


egyébként én nem látok semmi veszélyt a leírásból.

2016. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nyílván felizgatott allapotban,meg kozosules elott.
2016. júl. 7. 08:58
 8/19 anonim ***** válasza:
Na csak hogy tisztázzuk. Gumi nélkül nem volt behatolás, mert már az elejétől rajtad volt. Mielőtt elélveztél kihúztad és a gumiba ment, igaz?
2016. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igen,de amennyire szerencsés vagyok :D.... Meg az aggaszt nikább hogy késik a menszesz.
2016. júl. 7. 09:29
 10/19 anonim válasza:
Így kizárt, hogy teherbe esett volna. Ha a behatoláskor már rajtad volt az óvszer, és az ejakuláció sem a hüvelyben történt, akkor kétlem.
2016. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!