Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vasárnap vettem be az utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap vettem be az utolsó fogamzásgátlómat az elsö levélböl és már megkellett volna jönnie! 2napja már nagyon görcsölök meg fáj a derekam! Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi baj! Türelem, meg fog jönni!
2010. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nem lehetek terhes ugye? Nem azért nem jön meg?
2010. ápr. 15. 08:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is vasárnap szoktam bevenni az utolsót, és nekem csütörtökön jön meg. Szóval ne aggódj, nincs gond, még van idő!
2010. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
első levél, első szünet, no tapasztalat, a tájékoztatóban az van hogy a szünetmentes héten BÁRMIKOR megjöhet... mégis mi a nyavalyából gondolod hogy bajod van?
2010. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
gyógyszermentes, nem szünetmentes...
2010. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az van a tájékoztatóban h a második napon jön meg!! Amugy meg ha valami nem tetszik akkor meg ne irj ide és KÉSZ!!
2010. ápr. 15. 08:41
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a második napon jön meg. Nekem szerda az utolsó napom és szombaton szokott jelenkezni...görcsölni én is görcsölök már ma, de még van 7 szem a levélen...


NE aggódj!

2010. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hülyeség a 2. nap, hiába írja azt. Mindenkinél más. A 7. napon is megjöhet, nyugi! Ha rendesen szedted nincs gond. A görcsölés, derékfájás nálam is jellemző tünet mensi előtt, sőt nekem még a melleim is fájnak már 1 héttel előtte.
2010. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs gond. Meg fog jönni. Tényleg hülyeség a 2. nap, hiszen mindenkinek más a szervezete. Nekem a 8. napon jön meg, amikor már kezdem szedni újra, ennyi (így állt be azt mondta a doki), de újabban már a 6-7. napon jön.
2010. ápr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ne HALGASS rájuk !16 évesen igy született meg a gyerekem !!!

FELELÖTLENSÉG volt most van egy férjem aki bánt és egy mihaszna gyerekem!

TERHES vagy! sürgősen mond el szüleidnek és menj abortuszra!

25/L

2010. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!