Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol tudom eladni Lyndinette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudom eladni Lyndinette 30 fogamzásgátlómat?

Figyelt kérdés
Utoljára 3 havit vettem, 1 havit elhasználtam, de mellette terhes lettem. Most itt áll a polcon, gyógyszertárban nem veszik vissza, nincs olyan ismerősöm, aki ezt szedné, Vatera/Teszvesz nem engedi hirdetni a gyógyszereket.
2011. aug. 10. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Gyógyszert nem szabad eladni/odaadni senkinek, akkor se, ha amúgy ő is azt szedi. Ez van.
2011. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyógyszert árusítani csak engedéllyel lehet - vidd vissza a patikai veszélyes gyűjtőbe, vagy tedd el és a terhesség és szoptatás után szedd újra ezt...valószínűleg még jó pár évig
2011. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: Jah, biztos tabit akar szedni majd, miután teherbe esett mellette:DDD


Kérdező: Sehol nem tudod eladni. Ha lenne olyan ismerősöd, aki TUTI, hogy ezt szedi, akkor neki odaadhatnád, de így inkább felejtsd el. A gyógyszereket nem szabad csak úgy adogatni.

Amúgy sem túl jó reklámszöveg a tabinak, hogy "nekem már nem kell, mert terhes lettem mellette":D

2011. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Utolsó: Jah, biztos tabit akar szedni majd, miután teherbe esett mellette:DDD " a tabletta pearl indexe nagyon jó, akik teherbe esnek mellette, azok jó része nem pontosan 24 óránként szedte, kihagyott egy tablettát, más gyógyszert is szedett mellette és nem védekezett +ban vagy egyszerűen felszívódási probléma volt és nem kompenzálta ;)
2011. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom mennyi a tabi pearl indexe. Magamból indultam ki. Ha tablettát szednék, és teherbe esnék mellette, akkor bizony inkább keresnék más megbízható módszert.
2011. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1 szemet nem hagytam ki, soha nem volt semmi problémám, számomra is felfoghatatlan a mai napig. De az tuti, hogy ezt még egyszer nem fogom elkezdeni szedni. Ha oda kerül majd a sor, csak másikat.
2011. aug. 10. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én másik tabit sem szednék:D

Ha nem volt semmi probléma (nem hagytad ki, nem hánytad ki, nem szedtél mellette másik gyógyszert), akkor az is lehet, hogy egyszerűen a te szervezeted nem úgy reagál rá.

Hallottam már olyanról, hogy vki teherbe esett tabi mellett, aztán elkezdett más milyet, és amellett is teherbe esett.

Biztos ritka, és tudom, hogy az egyik legmegbízhatóbb védekezés, de bizony különbözőek vagyunk. Előfordul ilyen is úgy tűnik.

Egyébként megtartod a babát? Örültetek neki azért?:)

2011. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örültünk neki, igaz nem volt tervbe, szerettünk volna várni, amíg befejezem a fősulit (1év), de hát, így jött. :) Ha minden rendben lesz (genetikai szempontból), akkor megtartjuk. Jövőhéten tudjuk meg az eredményt. :)
2011. aug. 10. 12:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben) Sok boldogságot a babához!!:)
2011. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!