Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem fogamzásgátlót szedni, de nem múlik a mensim. Tudom, hogy normális dolog még így az elején, de nagyon kellemetlen. Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Kedden kezdtem szedni, akkor jött meg, és ilyenkor (5. napon) már nem szoktam ennyire vérezni, inkább már barnás folyásom van akkor, de most nem ez van, hanem vér. Ráadásul görcsölök is, hasogató a fájdalom.


Pozitív irányba azonban nem vitte a vérzésemet, ugyanolyan erős és fájdalmas volt, mint máskor.


Mit tegyek, ha nem múlik el? Így szexelni sem tudok majd :(


2016. júl. 16. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha normális dolog akkor miért akarsz tenni ellene? Oké kellemetlen de majd jobb lesz.
2016. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mikor elkezdtem szedni 2,5 hétig volt meg, aztán a következőben már rendesen 1 hétig tartott. A görcsösség is csak kb a következővel múlt el, felvorította a hormonjaidait, ez természetes. Ha a 3. Menzeszed is nagyon hosszú akkor azért keresd fel az orvosodat. Nincs semmi amivel el tudnád mulasztani és ne is akard, csak ártanál vele.
2016. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!