Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapella bevétele ellenére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betti0817 kérdése:

Escapella bevétele ellenére is teherbe estem?

Figyelt kérdés
Szóval meg történt a 'baleset' rá követő 24 órára vettem be az escapella tablettát.A várt időbe nem jött meg a mensesem.Csináltam tesztet ami pozitív lett. Keresek ilyen nőket akik hasonló cipőben jártak vagy járnak mint én lenne egy pár kérdésem.

2016. júl. 21. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

hány tesztet csináltál?

szerintem inkább orvost kérdezz meg, ha több pozitív tesztet kapsz...


23F

2016. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia. Egy tesztet csináltam, már voltam dokinál is akihez a héten megyek vissza a döntéssel hogy marad e a baba vagy sem! Ezért keresek ilyen nőket hogy ők hogy döntöttek és ha van olyan aki meg tartotta a babát lett e valami baja ettől a gyógyszertől. Eddig két orvostól kétféle választ kaptam erre a kérdésre!
2016. júl. 21. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, eseményutáni bevétele esetén hormonokat juttatsz a szervezetbe, nem tudom hogy mennyi idős a magzat ,de nem hiszem hogy bármi hatása is van rá, szerintem tartsd mega kicsit, nem valószínű hogy baja lett tőle
2016. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! En fogigatlo mellett lettem terhes, tokeketesen egészséges kisfiam született, iden mar ovis lesz, es meg csak nem is betegeskedik szerencsére. Szerintem l, ha csak a gyógyszer miatt izgulsz, tartsd meg. Nem lesz gond!
2016. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm esemény utáni tabletta mellett maradt terhes ugyan ez a fajta volt. Megtartotta a babát egészséges kislánya született.. És most megy 3. Osztályba a kislány.. Kitűnő tanuló könnyen tanul nem beteg semmi baj nincs.
2016. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szombaton megyek vissza dokihoz már annyit tud mondani hogy a két hétben fejlődik e rendesen! A tablettát azért vettem be mert nem akartunk még egy gyereket, van már két fiú. De úgy látszik hogy nagyon jönni szeretne és az abortusznak teljesen ellene vagyok! Viszont beteg gyereket sem szeretnék ha be vállaljuk a harmadikat! Szóval nehéz a döntés. De most egy kicsit meg nyugtattatok a válaszokkal! :)
2016. júl. 21. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!