Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes fogamzásgátló mellett? Részletek lennt

Figyelt kérdés
Előző hónapban egy este elfelejtettem bevenni egy szem gyógyszert(3. héten maradt ki). Leírtaknak megfelelően folytattam a szedést, és szünet nélkül szedni kellett a következő havi adagot. A mostani havi adagból 2 szem van hátra, de iszonyúan émelygek napok óta és fáj a hasam. Lehetek terhes, vagy csak a gyógyszer zavarhatott be, hogy kimaradt egy hónapnyi menszeszem?

2016. júl. 25. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkabb a gyogyszer zavart be. De ha nem jon meg a szunetben akkor teszt.
2016. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel terhességi tesztet? 2,5 héttel az alkalom után már jelez!
2016. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már olyan teszt is van, amivel nem kell hetekig várni.

Ha idegesebb akarsz lenni, akkor igen, lehetsz terhes fogamzásgátlás ellenére, a barátnőm is így született meg.

2016. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
A Kisfiam fogigatlo baba volt..mondjuk én antibiot szedtem mellette. Tesztelj es kiderul!
2016. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Melo után első dolgom az lesz :)
2016. júl. 25. 12:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Teszteltel?Majd irj,hogy mi lett az eredmeny.
2016. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2016. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Klaudia20666 válasza:
Én is így jártam. 3 héten elutaztam a párommal és teljesen kiment a fejemből a gyógyszer. 3 tabletta kimaradt, de a szexuális élet ugyanúgy ment tovább. Az utolsó nap jutott eszembe hogy nem vettem be. Elmentem orvoshoz és mondta hogy nem vagyok terhes. Mivel nagyon kicsi az esély rá. De a következő egy hónapban óvszert ajánlott.
2016. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az érdeklődést. Negatív lett :) Valószínűleg a gyógyszer zavart be
2016. júl. 26. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!