Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki sokat stresszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki sokat stresszel amiatt, h meg fog-e neki jönni vagy sem, és menzi előtti héten megfázott és algopirint szedett, akkor ezektől késhet a menzesz?

Figyelt kérdés
Mert bár védekezünk mindig barátommal, egyszer hüvelykúpot használtunk,és első alkalomnál nem élvezett belém,viszont rá két órára nem bírtam ki,és hát megint együtt voltunk,akkor lehet h kicsi belém jött,és egyáltalán nem biztos,h akkor is védett még,bár 4órán át hat,de nem tuti h védett,a melleim nagyobbak,néha fáj a hasam,úgy,mintha megjönne,de tegnap volt a 28.nap és semmi.. Pedig nekem ált.hamarabb is jön meg...És egész nap ezen agyalok,tesztet meg nem merek csinálni..meg elvileg 26-32.napig kell,h megjön a menzi, azon meg még belül vagyok..Szerintetek késhet a stressz miatt,meg a betegség miatt?
2008. szept. 29. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Stressz miatt tutitra, nyugodj meg, és megjön, nekem például úgy volt, hogy stresszeltem magam 2 hétig, hogy nem jött meg, vettem tesztet, nem és negatív lett, ez volt délelött megnyugodtam és délután megjött.Szóval azt tudom ajánlani hogy vegyél tesztet és az megnyugtat és akkor nyugottan jöhet a menzeszed.
2008. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Még mielőtt elolvastam a válaszodat, vettem, mert nem bírtam tovább idegekkel, és egy vörös csík jelent meg, tehát negatív. :$ Most megnyugodtam, és a barátom is, de remélem, h úgy is tuti a teszt, h elvileg az van rajta, h az elmaradt menzesz utáni első napon képes kimutatni.., mert végülis nekem nem biztos még, hogy elmaradt.. Vagy ez így is kimutatja tutira? Csak nekem ugye mindig hamarabb jött meg..

2008. szept. 29. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h ha menszesz előtt csináltatsz tesztet akkor az tuti h pozitív lesz... nem???
2008. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem. itt vagyok rá élő példának, h nem, mert ma jött meg, és tegnap negatívot mutatott! :)
2008. szept. 30. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!